Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siatkówka


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

W piłce nożnej zaczęła mnie zastanawiać jedna rzecz...

Nie jestem rasistą ani nacjonalistą, wręcz drugi biegun reprezentuję, ale dlaczego w reprezentacji Polski grają ludzie, którzy naprędce dostali polskie obywatelstwo tylko po to, żeby sobie pograć w reprezentacji? To nie jest prywatny klub piłkarski typu Legia Warszawa czy Bizon Medyka. To jest zespół rzekomo reprezentujący Polaków, zespół, w którym to Polacy mają się wykazać umiejętnościami sportowymi. Równie dobrze można w żeńskiej reprezentacji wstawić faceta, któremu naprędce urzędowo zmieni się płeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płać, patrz i płacz jak Polacy zaczną już niedługo po dupie dostawać

przepraszam,czy ty masz jakieś kompleksy związane z tym że jesteś Polakiem? jakakolwiek by drużyna nie była to wszyscy zawsze wciry dostają?no to widzisz zaskoczę cię,bo tak to wygląda tylko w piłce nożnej ;)

chyba masz małą wiedzę o naszej drużynie,bo nie raz pokazali klasę na MIĘDZYNARODOWYCH I OLIMPIJSKICH ZAWODACH.A że im się też zdarza że nie wyjdzie?no cóz,trudno to są tylko ludzie i mają do tego prawo.

Też się jaram siatą,a co do zaburzeń to prędzej się do nich zalicza fanatyzm religijny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie jestem rasista ,ale byłbym bardzo nie rad ( czyt . wku-rwiony ) jakby do klasy z moim dzieckiem kilka murzyniątek chodziło . Polska jest Polska , u nas banany nie rosną ;)

To akurat mi obojętne. Polska to 312tys. kilometrów kwadratowych na tej Ziemi, nie potrzeba sztucznych granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×