Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, mimo wszystko wyślę tam CV, bo zatrudniają też ludzi, którzy są jeszcze na studiach, więc może nie będą mieli takich sztywnych wymagań. A żałowałabym, jakbym nie napisała, bo to wymarzona praca, bo w redakcji internetowej, a ja bardzo lubię pisać artykuły, no i mam się już czym pochwalić. Wyślę im moje recenzje i będę się martwić potem :hide:

 

amelia83, dobry pomysł, zrobię sobie jeszcze jedną kawusię zanim pójdę do biura.

 

Rety, mam tyle ciekawych rzeczy do robienia. Nawet życiorys dla terapeutki wydaje się rozrywkowym zajęciem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, JERZY1962, wieslawpas, czołem panowie.

 

Byłam w trzech papierniczych, z dwóch uciekłam, bo wszyscy rodzice w mieście przyszli po zeszyty, dopiero w jednym znalazłam to czego szukałam i też w nim było mniej ludzi, a więcej obsługi. Bo muszę mieć inną teczkę na papiery do szkoły, a inną na papiery dla każdego klienta, bo mi się inaczej wszystko pomiesza. Tak że kupiłam jedną w Angry Birdsy i jedną z Seleną Gomez, którą teraz trudno kupić, bo jej serial się już skończył i już nie robią z nią artykułów papierniczych :lol:

 

No i będę miała jeszcze telefon dzisiaj do wykonania służbowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, kieliszki sam raz bywają różnej wielkości, a wody to nie wiem czy ktokolwiek jest wstanie pomieścić na raz taką ilość. To jest do wagi 75 kg. Znajomy wypił wódkę "z gwinta" na raz całą butelkę i przeżył, a to że piją szklankami nie kieliszkami to norma, więc wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 4 rocznica mojej choroby!!! Ten track to coś więcej to wspomnienia kiedy zalewałem się wódką z łzami w oczach nie wiedząc że to początki ciężkiej depresji :( Która siedzi we mnie do dzisiaj i spierdoliła mi to cudowne życie które było przed nią :evil:

 

[videoyoutube=watch?v=Qk4bBJKLyHU][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim!

 

Dziś czułam się tak se, więc musiałam podkręcic obroty, aby nie miec czasu na zastanawianie się nad swoim stanem. Dopiero teraz od rana klapnęłam, a zaliczone mam min. pomalowanie stołu i krzeseł w kuchni.

 

Cyklopka - fajnie brzmi ta praca, taka dla ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×