Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mam goszy dzień. Chce mi się płakać, nie mam siły...już denerwuje mnie ta moja niemoc. Tyle do zrobienia, tak wiele do zobaczenia, a ja siedzę w domu...

W rozmowie z Synem poryczałam się, nie chciałam tego, ale gdy zapytał mnie, jak się czuję, wzruszyłam się i pękłam :why: Nie chcę Ich stresować...

Wiem, że to minie. Wiadomo, że idealnie nie będzie, ale na pewno lepiej trochę.

Kochana niestety zawsze bedziemy miec te gorsze dni i te lepsze , ja mam to samo, w sobote totalnie dzien do dupy za przeproszeniem , lęki o przyszlosc duze ... Wczoraj juz niebo lepiej sie czulam.

Dzis pozalatwialam mnostwo spraw bo i bank i dwie biblioteki i pasmanterie z kaboszonami i sklep spozywczy a ide jeszcze do kosmetyczki --- wygralam kupon na 60 zl i ide sobie sprawic przyjemnosci troche i mam nadzieje ze dam rade ;)

 

Przykro mi ze tak sie zle dzis czujesz. Miewam momenty baaa nawet dni cale ze tez sobie wyrzucam ze dawniej robilam to czy to a teraz w porownaniu do tamtej aktywnosci moja jest niska. Staram sie cieszyc z tego co mi sie udaje zrobic , funkcjonowac ale chcialabym pozbyc sie tego balastu ze swojej glowy , tych czarnych mysli i lękow bo one gdzies w ktorym s momencie sie pojawiaja chocby na kilka dni (teraz mialam poltora miesiaca spokoju)Wiem ze znikna ale juz mnie wkurza ta ciagla nad soba orka.

Bo innym zwykle rzeczy przychodza latwo.Aniu :***************** tule Cie goraco:************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dziękuję Kamilko, bardzo mi pomogłaś, bo tylko ktoś, kto miewa podobne problemy, może zrozumieć nas naprawdę. Nie chcę zamęczać Męża, który bardzo przeżywa moje smutki, właściwie dzięki Niemu funkcjonuję jako tako.

Moja Droga, to przejściowe stany, wiadomo, ale męczą czasem potwornie. Szczególnie, gdy nałoży się na to gorsza forma fizyczna.

Kamilko, wsparcie osób nam życzliwych jest bardzo potrzebne. Cieszmy się, że mamy Ich obok siebie :!::!::!:

Jeszcze raz dziekuję Ci bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :************ Hey jak kawka?

 

jasaw, Aniu poza tym nie staraj sie byc calyc zas silna bo i tak taka jestes chociaz pewnie wydaje Ci sie inaczej :*********** czasami trzeba sobie pozwolic na takie chwile ze wlasnie poplaczemy , do bliskich bo to tez przynosi ulge. Daje sile, w jakis sposob oczyszcza.

:*********

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, widziałam, duuuużo :mrgreen:

ja teraz czytam ewa woydyłło byc człowiekiem, żyć z depresja a nie w depresji

 

-- 01 wrz 2014, 15:28 --

 

dzis tez byłam w bibliotece, chciłam sie zapisac ale dlatego ze nie jestem zameldowana na stałe w gdyni kaucja za ksiązkę 20 zloty :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Tak niestety jest ze kaucje trzeba placic wtedy ....

 

Kupowalam Buty szczescia w prezencie dla kolezanki :********* Tez jej se podobala --- juz przeczytala.

A ja dzis misz masz wzielam bo jest i beletrystyka i psychologia.

I Horror :D gdyz wzielam Kinga :D Oczywiscie nie ominelam takze Piekary i kolejnego tomu O Inkwizytorze Mordimerze :D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dobra lece cos zjesc , herbatka i do kosmetyczki na 18 pedze . Oraz paczusie z poczty pozniej odebrac (chyba mi przyjszly perfumki bo zamawialam darmowe probencje Bossa ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :*************** jak Cie zobaczylam na forum to musialam wejsc i napisac :mrgreen::mrgreen: Kochana juz mialam dzis pisac czemu weeekend sie nie odzywalas , bo sie o Ciebie martwilam :nono::nono: Chcialabym zeby te zawroty Ci minely :**********

 

Pomysl Slonce nad ta Betahistina , chyba Ania ma na bazie tej substancji lek teraz.Tak mi sie cos kojarzy . Mowila ze troche jej pomaga w zawrotach.

 

Ja wlasnie zajadam , popijam herbatke i zbiore sie niebawem.

 

Martwie sie bo mam dostac sroda, czwartek @ wiec zas mnie czeka potworna migrena :x:x sil na nia brakuje , nie wiem w jakim stanie bede i jak silny teraz bedzie atak migrenowy. Jakos coraz sa gorsze te dni.Najgorsze wtedy mam zawroty i wymioty. Bleeeh

 

Mam wizyte w poradni leczenia bolu ale na koniec pazdziernika , moze tam cos wymysla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czułam, że się jakaś większa chryja szykuje... Mnie i lekarka i terapeutka mówiła, żebym teraz nie robiła nic pochopnego, ale cóż... nie dotyczy rodziców i innych takich.

 

Na terapii byłam, umówiłam się na korepetycje z mamą jednej dziewczynki, a teraz chyba idę na papierosika, bo w sumie do jutra może się nie ostać kamień na kamieniu :shock: (Przepraszam, że tak niekonkretnie się wyrażam, ale do tej pory unikałam mówienia o mojej sytuacji życiowej, bo raz że ktoś mógłby przeczytać, a dwa żeby nikt z forum nie próbował mi rozwiązać...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana tak myslalam ze pewnie nie za dobrze sie czujesz :********* Powiem Ci tak o betahistinie _ wspomagajaco bralam ja tez razem z vicebrolem przy zawrotach od szyjnego(mialam wtedy ogromne nasilenie). Przepisuja ja przy zawrotach przy roznych schorzeniach.Moze to i jeszcze jakis inny lek do tego i bedzie lepiej?Warto spytac lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana zapytaj :*********** i mnie manualne nastawianie pomoglo ale robil to zaufany fizykoteraputa . Tylko do niego chodze na zabiegi . Innym sie nie dam dotknac :x bo juz mialam pogorszenie po jednych zabiegach u takiej starszej pani.

U kosmetyczki robilam zabieg nawilzajacy na twarz ---wygralam kupon za 60 zl.

Moglam wybrac to albo oczyszczanie ale pani stwierdzila ze mam przesuszona skore i zrobila mi ten zabieg. Nie lezalam jak to jest w zwyczaju bo na plasko ja lezec na wznak nie dam rady . Siedzialam sobie wygodnie i rozmawialam z pania kosmetyczka :) Oczywiscie pierwsze co moja reakcja byla nie dam rady nie wysiedze ale nawet wysiedzialam . Okolo 30 minut taki zabieg plus pani mi masaz twarzy zrobila jeszcze .

 

Wyszlam zrelaksowana :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana jeszcze jedno ...., jak sie denerwujemy i jestesmy wyleknione , mamy ogromnie spiete miesnie kapturowe i szyjne , to nasila bole glowy i zawroty. Mysle ze masaze rozluzniajace bylyby tez wskazane :****** mnie pomagalay. Mialam na poczatku masaz rozluzniajacy bo bylam tak spieta i wylekniona ze znow bedzie gorzej z zawrotami ze musial fizykoteraputa zeby ze mna popracowac najpierw rozluznic miesnie. Nie dalo sie inaczej:*************

 

-- 01 wrz 2014, 20:50 --

 

JERZY1962, Dobrej Nocy Jurku :papa::papa::papa: Spij spokojnie :******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, jestem...trochę drzemałam po obiedzie, przed chwilą wróciłam z Biedronki, bo lubię, gdy jest niewiele osób w sklepie. macie rację Kochane, że nie ma co na siłę udawać mocnej-uświadomilyście mi to. Dzisiaj miałam taki dzień-mam do tego prawo przecież...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana to moze te manuale Ci pomoga , oby , bede trzymala kciuki zeby sie udalo :*********** :great::great:

 

 

jasaw, Slonce nawet zdrowi maja takie dni i kazdy ma do nich prawo.Tego pewnie potrzebowalas :********* Poplakac sobie i takie dni tez saw zyciu potrzebne .

 

Buziaczki Dziewczynki . Spokojnej Nocy : :papa::papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×