Skocz do zawartości
Nerwica.com

[BYDGOSZCZ]


Rekomendowane odpowiedzi

czesc!

troche czasu minelo od waszego pytania, ale moze komus przyda wam sie moja opinia

otoz ja polecam z wlasnego doswiadczenia p. Anne Kiesińską przyjmującą w Toruniu-jej tel.698653518

wiem, ze bardzo dobra i doswiadczona jest dr Rogiewicz z Bydgoszczy, ma Certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego-namiarow nie znam, ale wyklada w Instytucie Psychologii na ul. Staffa, wiec mzoe tym kanalem

jakby co-pytajcie

zycze powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam psychologa, psychoterapeuty albo jakiejś terapii psychologicznej w Bydgoszczy, dla 16-letniego dziecka cierpiącego na nerwicę, zaburzenia lękowe, fobie, trudności w akceptacji w środowisku.

Proszę pomożcie.

Będę wdzieczna.

Pozdrawiam.

ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc;) jestem z Grudziądza. Wlasnie tez slyszalam ze p. dr Rogiewicz jest dobra jako psychiatra, polecil mi ja moj psycholog dr Wojciech Ozarowski. Przy okazji tez Go polecam, przyjmuje wprawdzie w Gruddziadzu, ale w Bydgoszczy chyba wyklada na UKW, wiec mozliwe, ze tam tez. Wybieram sie wlasnie od wrezsnia prawdopodobnie na terapie grupowa do Bysdgoszczy, gdzie bedza mnie prowadzily prawdopodobnie wlasnie p. dr rogiewicz i jej corka- psycholog Monika Lutostańska;) jakby kto schcilam namiary, to piszcie! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego psychologa i psychiatre z bydgoszczy może wy mi doradzicie bo chodze do jednego psychiatry ale czasem mam takie wrażenie że on za bardzo sie juz nie przykłada do mojego leczenia, jestem mu wdzięczny ale ostatnio jakoś takie mam odczucia. Prosze o pomoc. Na pewno macie jakiś sprawdzonych lekarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko:

 

Przebywałam w w/w klinice dwa razy w 2003 roku.

Dobrze wspominam ten pobyt,w sumie przyjechałam "naładowana pozytywnie".

Lekarz wystawił mi skierowanie teraz.

Czy ktoś z Was przebywał w tej klinice niedawno?

Podobno obecnie trudno tam się dostać?

Bardzo proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno.

Z tego co wiem, terminy oczekiwania wynoszą do pół roku.

Większość pacjentów kierują więc do Świecia, gdzie może terapia nie jest na takim poziomie wysokim, ale też źle nie jest. Lękowców i depresjonatki kierują na odział 4 i 5, miło tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„… Kościół pragnie wyrazić swą szczególną troskę o cierpiących, zwracając uwagę opinii publicznej na problemy związane z zaburzeniami psychicznymi, na które cierpi już jedna piąta ludzkości ’

( Orędzie Ojca Świętego na XIV Światowy Dzień Chorego 2006)

Witajcie!

 

Chcemy podzielić się z Wami pewnym marzeniem, które Bóg pozwolił nam zacząć realizować. A tych, którzy mają podobne marzenia serdecznie zaprosić na spotkanie.

Chodzi o chrześcijańską wspólnotę młodych ludzi (ok. 20-40 lat, te granice absolutnie nie są sztywne!) łączącą osoby zdrowe z tymi, które cierpią na różne psychiczne trudności (depresja, schizofrenia itd.) Obecnie jest nas kilkoro zdeklarowanych członków grupy i duża liczba sympatyków. Wywodzimy się z Duszpasterstwa Akademickiego, związani m.in. z duchowością „małej drogi” św. Teresy od Dzieciątka Jezus za pośrednictwem Ruchu Rodzin Nazaretańskich lub świeckiego Karmelu. Św. Teresa nie boi się słabości, mówi: „Ukochaj swoją niemoc.” W jej oczach słabość, również ta psychiczna nie jest przeszkodą, lecz drogą. Towarzyszy nam również pełne nadziei przesłanie XII wiecznej mistyczki Juliany z Norwich: „On chce, byśmy zrozumieli, że całą moc naszego wroga trzyma mocno w swym ręku nasz Przyjaciel. Wówczas to dusza, która wie o tym prawdziwie(…) „wszystkie lęki zaliczy między cierpienia i choroby ciała i obawy umysłu”. Chcemy jako wspólnota towarzyszyć braciom szczególnie doświadczonym przez tego rodzaju cierpienia.

Jesteśmy zaprzyjaźnieni ze wspólnotą Boga Ojca w Częstochowie, która w dużym stopniu inspiruje nas. Dlatego serdecznie polecamy Wam stronę www.ojcze.pl . Jest tam mowa o tzw. „towarzyszeniu życiu” i o tym, że stajemy przed potrzebującymi braćmi z pustymi rękoma, bo tylko Bóg obdarza.

Nasze regularne spotkania w duszpasterstwie mają formę grupy dzielenia, która jest naszym wspólnym stanięciem w prawdzie w obecności kochającego Boga. Poza tym troszczymy się o budowanie wspólnoty: wyjazdy w góry, warsztaty garncarskie, wspólne rekolekcje, odwiedzanie przyjaciół ze Wspólnoty Boga Ojca w Częstochowie, czy po prostu urodzinowa pizza - wszystko to nasze sposoby odpowiedzi na Jezusowe pragnienie „aby byli jedno.”

Najbliższe spotkanie w piątek 23.11 godz.17.30 Duszpasterstwo Akademickie przy ul. Wita Stwosza 16 .W sprawie kolejnych spotkań oraz wszelkich pytań dzwońcie śmiało:

ania 508 133 949

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę każdemu kto inny odpowiada, mnie polecono,ale nie byłam zadowolona z tego psychiatry (nie będę rzucać nazwiskami), za to jak kiedyś sama wybrałam na tzw. chybił trafił to wydaje mi się, że było lepiej. teraz do psychiatry nie chodzę.podobnie jest z psychologiem, jeśli po kilku spotkaniach nie odpowiada należy rezygnować, szukać nowego.ja mam fajną babeczkę-terapeutkę, która mi bardzo leżała,ale nie przyjmuje ze wzgledów rodzinnych i nie będzie w najbliższym czasie "terapeutyzować" nikogo. :roll: no i masz ci los. :x

a tak to też mam ciągle problemy z "tymi wyborami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś może Panią psychiatrę Skrok-Wolską? Chciałabym poznac jakieś opinie na temat tej Pani... jedna bliska mi osoba poleciła mi wizytę i zamierzam pójśc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Te moje ciągłe paskudne nerwy.... zakleszczają w środku i zatruwają życie (i byłoby pięknie, gdyby wyłącznie moje)..

Zdecydowałam się w końcu coś z tym zrobić, ale...

Nie mam namiarów na sensownego psychologa w Bydgoszczy, a wiem, że niekompetentnych "specjalistów" jest masa...

Proszę napiszcie, jeśli znacie osoby, do których warto się udać w Bydgoszczy.

Z góry dziękuję :smile:

i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do prośby. ja jeszcze nikogo, kto by sprawiał wrażenie kompetentnego tutaj w Bydgoszczy nie znalazłem, a trochę nieekonomicznie chodzić do każdego po kolei. ; P

dobry psychoterapeuta także poszukiwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i widze ze temat na tym sie skonczyl

wedlug mnie do ogolnie jest klops.bo albo jak psychiatra jest dobry to prywatnie a jak panstwowo to bardzo daleko a niektorzy maja na przyklad agorafobie.

a pan doktor do domku za friko nie przyjdzie.

ja tez chce dobrego psychiatre z bydgoszczy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym małej opinii na temat trzech poradni zdrowia psychicznego w Bydgoszczy. Może ktoś coś słyszał plotki, anegdotki ogólnie jakieś opinie negatywne bądź pozytywne odnośnie tych poradni:

- Poradnia Zdrowia Psychicznego 'Stawowa'

- Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego

- Poradnia Zdrowia Psychicznego MSWiA (tutaj mam zaproszenie)

 

Próbuje kopnąć się lekko w moje skromne cztery litery aby chociaż zadzwonić i zorientować się jak wygląda sytuacja z rejestracją. Pójść i tak pójdę, już nie mam siły żeby samemu się z tym męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

serdecznie zapraszamy na spotkanie psychoedukacyjne dla rodzin osób chorujących na schizofrenię. To cykl spotkań otwartych w ramach programu Droga do siebie. Więcej informacji na stronie http://www.drogadosiebie.pl Kolejne odbywają się w następujących terminach: 10.01, 24.01, 07.02, 21.02 w godzinach 17.00-18.00 w Klubie Wsparcia Psychicznego. wstęp wolny.

Kamila Łaszewska

psycholog

Serdecznie zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności i cierpisz na zab.psych.,a chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu zawodowym i masz 18-64 lat-zadzwoń do nas 535.932.057 lub napisz wsparciebydgoszcz@wp.pl.Proponujemy warsztaty wspierające i aktywizujące,konsultacje ze specjalistami.Po wyznaczeniu indywidualnej ścieżki zawodowej jest możliwość odbycia kursów i staży.

Zapraszamy

Klub Wsparcia Psychicznego z Bydgoszczy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×