Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

no tak , w Twoim przypadku to nawet korzystne .Występowali tak słudzy szatana księża katoliccky , których tak uwilebiasz ;) ,,, a w nocy mógłbyś nie zasnąc nawet po clonach ;) -( żarcik )

Ja księży katolickich nie chcę nawet oglądać. Ostatni kontakt z księdzem to będzie przy mojej apostazji.

 

-- 31 sie 2014, 19:55 --

 

Doberman - Ty jesteś tym apostatą i potrzebujesz świadków?

Tak, do apostazji potrzeba dwóch świadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wiary są pod siebie,

generalizowanie tematu i spłaszczanie go na maxa . Tak mówią Ci najczęściej dla których sprawy religijne mają wywalone .

I tu Cię Kalebx3 muszę poprzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman -Nowe komplikujące przepisy polskich biskupów na temat apostazji podobno są niezgodne z prawem i z wytycznymi Watykanu. Cały wielki artykuł gdzieś czytałam na ten temat.

Myślę że z proboszczem nie pójdzie mi łatwo, ale dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, co by mi tak zależało na tej apostazji? Ja nie wierze , byłem wierzący, i mi to wisi czy ja tam gdzieś w karcie u proboszcza figuruje jako wierzący.

Mi zależy żeby nie być dłużej oficjalnie członkiem tej sekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądaliście wczoraj na Discavery , jak koleś na cmentarzu z różdzką chodził i eksperymentował i kiedy wrócił do domu zaczęły sie dręczenia diabelskie łącznie z fizycznymi atakami demona ?

ciekawe ile pił/ćpał

i czy schizofreników w rodzinie nie miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądaliście wczoraj na Discavery , jak koleś na cmentarzu z różdzką chodził i eksperymentował i kiedy wrócił do domu zaczęły sie dręczenia diabelskie łącznie z fizycznymi atakami demona ?

ciekawe ile pił/ćpał

i czy schizofreników w rodzinie nie miał

Miszcz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makabra - Myslałam że jestem mistrzem czarnego scenariusza, no ale od ciebie mogłabym się uczyc... ;) Słyszałas o samospełniającej się przepowiedni? Natychmiast zmień nastawienie, jeśli naprawdę chcesz, żeby było lepiej. Nie wiesz nigdy co przyniesie nowy dzień, a potrafi on nas mile zaskoczyc.

 

Ferdynand - gdzie jest ten topic, bo ślepam, nie mogę znaleźc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makabra - Myslałam że jestem mistrzem czarnego scenariusza, no ale od ciebie mogłabym się uczyc... ;) Słyszałas o samospełniającej się przepowiedni? Natychmiast zmień nastawienie, jeśli naprawdę chcesz, żeby było lepiej. Nie wiesz nigdy co przyniesie nowy dzień, a potrafi on nas mile zaskoczyc.

 

Mnie jak mile zaskoczy, to potem skopie dupę jeszcze bardziej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, co by mi tak zależało na tej apostazji? Ja nie wierze , byłem wierzący, i mi to wisi czy ja tam gdzieś w karcie u proboszcza figuruje jako wierzący.

Mi zależy żeby nie być dłużej oficjalnie członkiem tej sekty.

ciekawe co powiesz za kilkadziesiąt lat gdy będziesz umierał, obyś nie żałował

Jednak to mi się wydaje bardziej "uczciwe" niż to co się dzieje w Polsce, że chodzić do kościoła nie wypada, a poza nim to wszystkie psy i koty wieszają na księży bo o wierze nie mają zielonego pojęcia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×