Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do udziału projekcie "Razem w trosce o DDA". Jeśli pochodzisz z województwa mazowieckiego i znajdujesz się w przedziale wielkowym 18-24l., to masz szansę na dokonanie małej, pozytywnej rewolucji w swoim życiu. Udział w projekcie daje bowiem szansę na rozwój osobisty i zawodowy, pomaga zdobyć umiejętności miękkie, a także pokazuje możliwości pomocy innym. Wyjątkowość tej inicjatywy polega na tym, że uczestnicy mogą sprawdzić się w dwóch rolach: odbiorców i opiekunów. W pierwszej z nich mają możliwość uczestnictwa w treningu interpersonalnym, asertywności i autoprezentacji, twórczego myślenia i działania, diagnozy syndromu DDA. W roli opiekuna zaś poznają strategię pomocy osobom podobnym sobie. Połączenie własnego doświadczenia wraz z nabytymi umiejętnościami umożliwia lepsze zrozumienie potrzeb i możliwości grupy. De facto pomaga też spojrzeć na własny problem z nieco innej perspektywy.

 

Więcej na temat projektu znajduje się tutaj:

http://www.od-do.org/nasza-oferta/rozwoj-osobisty-dda/razem-trosce-dda/

 

W razie pytań - służę pomocą :)

 

bad0bf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz poważne problemy związane ze swoim życiem emocjonalnym, koniecznie zasięgnij porady specjalisty. Na tej stronie Psycholog warszawa znajdziesz kontakt do psychoterapeutów, którzy pomogą Ci się wyleczyć i poczuć lepiej. Strona zaufana, pewna bo sprawdzona kilkakrotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest antyreklama swojego gabinetu.

 

Uwielbiam tych ludzi - mimo że jest dział gdzie mogą się oficjalnie reklamować, to nie ... kłamią podpisując się pod pacjentów i namawiają na terapię u nich. Dyskredytacja na wstępie !

 

I co chwila ktoś taki się zjawia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maturi88, witek, jak milo z specjalnie sie zarejestroaliscie zeby pomoc :twisted:

:lol: Tak często wątpimy w altruizm i szczerość bliźnich, ale tacy, jak tu, udowadniają, że jednak jeszcze istnieje na świecie coś takiego ;)

 

-- 30 lip 2014, 09:47 --

 

To jest antyreklama swojego gabinetu.

Dyskredytacja na wstępie !

Dokładnie.

Nie zaufałabym terapeucie, który podszywa się pod pacjenta - czyli kłamie.

Ktoś, kto tak robi, nie grzeszy również inteligencją, więc tym bardziej odpada.

Jeśli sam się ogłasza na forach to znaczy, że klienci nie walą do niego drzwiami i oknami. Z jakiegoś powodu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dziećmi terapie bywają dużo trudniejsze bo one same nie do końca rozumieją co się z nimi dzieje, trudniej do nich dotrzeć i czegokolwiek od nich wymagać, dlatego warto mieć dobrego specjalistę, który umie dziecko "podejść" sprytem. Polecam to centrum dziecięce Neurolog dziecięcy warszawa, bo lekarze są tu naprawdę świetni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się przypięliście do mnie, serio... To nie jest jakas pseudoreklama tylko chyba dział traktuje o ofertach sprawdzonych placówek, więc jak każdy tutaj mam prawo takową polecić i pokazać. Mnóstwo osób tak robi jak zauważyłam, więc nie wiem jaki macie z tym problem. a skąd wiesz White Rabbit że nie przetestowałam najpierw kilku terapeutów zanim znalazłam fachowca, który mi pomógł? widocznie nie każdy miał takie szczęście jak Ty, że od razu trafił super i się wyleczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach Kampanii BeFreeMind cena sesji psychoterapii indywidualnej i grupowej zostały dofinansowane, tak, aby umożliwić dostęp do tej formy pomocy wszystkim osobom, które rozważały możliwość podjęcia psychoterapii, ale z powodów finansowych nigdy z niej nie skorzystały. Psychoterapeuci FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej oferują swoją pomoc i wsparcie w ramach sesji psychoterapii indywidualnej i grupowej. W ramach Kampanii BeFreeMind oferujemy:

- 50 minutowe konsultacje psychologiczne w cenie 50 zł za spotkanie,

- dziesięć 50 minutowych sesji psychoterapii indywidualnej w cenie 80 zł za spotkanie, oraz stałą zniżkę 20 zł na kolejne sesje psychoterapii indywidualnej,

- spotkania grupowe w cenie 40 zł za 90 minutowe sesje psychoterapii grupowej.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://freemind.com.pl/oferta-dorosli/kampania-be-freemind bądź proszę pisać na email: biuro@freemind.com.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, chciałem polecić wam gabinet psychiatryczny Pana Tomasza Woźniaka.

 

Warszawa Praga Południe ul. Groszowicka 3 lokal 2 tel: 781 61 5050,

Klinika Medox Nowy Modlin 43 tel: 781 66 5050

 

Polecam ponieważ sam korzystam z jego usług (mam problemy z nerwicą natręctw), być może komuś to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam dajcie namiary na jakiegoś lekarza w Warszawie który przepisał by benzo bez kłopotów. Mam silne lęki nie mogę spać po nocach i w ogóle nie funkcjonuje dajcie jakieś namiary na takiego lekarza .Na prawdę nie mam zamiaru ich ćpać po po prostu ich potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×