Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

No i nareszcie perelka sie trafila!

Malo znana staroc - niemiecki film historyczny "Der Tod des weißen Pferdes". Nie wiem czy jakies polskie napisy sa, moja wersja ma wbudowane angielskie (korzystam z non-mainstreamowego zrodla, jak ktos chce to na priva podam).

"The Knick" mam sciagniete (pierwszy odcinek) i zamierzam z moim obejrzec. Tematyka nie powiem - ciekawa i nietuzinkowa.

Polski film "Ostatnie pietro" - anatomia szalenstwa ale zbyt czarno-bialy jak na moj gust.

 

Mam w kolejce takze "The Leftovers"... Jak zycia starczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I "Utopia" sezon 2 sie skonczyla :why:

Zapowiadaja na wrzesien drugi sezon "Resurrection" ktore moze madroscia nie grzeszylo ale ogladalo sie fajnie

Dorwalam 3 sezon miniserialu szwedzkiego "Murders in Sandhamn" - nie mam za bardzo czasu na dluzsze nasiadowki przed ekranem a to akurat wypelni luke.

Zaczelam kilka filmow ale mnie nie wciagnely wiec wywalilam, nawet nie pamietam tytulow. Nie warto sobie pamieci barachlem zasmiecac, potem sie zapomina ze np trzeba kupic worki na smieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co możesz powiedzieć o bohaterze filmu? jakieś przemyślenia?

Bo ja jak go oglądnąłem to chciałem zrobić to samo, rzucić tym wszystkim i wyjechać, nacieszyć się chwilę "takim" życiem, poznać ludzi w czasie takiej przygody a na koniec nie się dzieje co chce - skoczyć w przepaść...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Siedem - naprawdę fajny i wciągający film, jeden z najlepszych, jakie oglądałam.

 

Taksówkarz - po ocenach na filmwebie i fakcie, że główną rolę gra Robert de Niro, a reżyserował Martin Scorsese, nastawiałam się na świetny film. Niestety zawiodłam się - jest słaby i po prostu nudny, a zachwalony moim zdaniem wyłącznie z powodu tych dwóch panów (i być może młodej Jodie Foster).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Siedem to chyba najlepszy thriller jaki oglądałem, z nowości w tym gatunku to film "labirynt" jest warty obejrzenia, no może nie tak dobry jak siedem ale b.dobry. a ze starszych np "lęk pierwotny"

 

wymieniłeś moje 2 ulubione filmy :)

 

Labiryntu nie znam, ale skoro polecasz to zobaczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taksówkarz - po ocenach na filmwebie i fakcie, że główną rolę gra Robert de Niro, a reżyserował Martin Scorsese, nastawiałam się na świetny film. Niestety zawiodłam się - jest słaby i po prostu nudny, a zachwalony moim zdaniem wyłącznie z powodu tych dwóch panów (i być może młodej Jodie Foster).

 

Myślę, że to rzecz gustu. Widocznie nie poczułaś klimatu, który jest niesamowity, bardziej "dusznego" nie widziałem w żadnym filmie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×