Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam dość swojego życia


Gość Makabra

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, coraz mniej smutnych emotek widzę w twoich postach, czyżby polepszyło ci się? Mam nadzieję :smile:

Czyżbym miał w tym jakiś udział? :D

Makabra :*****

 

Pewnie tak. Zobaczysz jeszcze trochę i to Makabra będzie pocieszać nas i pokazywać jak postępować kiedy jest się w dołku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, coraz mniej smutnych emotek widzę w twoich postach, czyżby polepszyło ci się? Mam nadzieję :smile:

Czyżbym miał w tym jakiś udział? :D

Makabra :*****

 

Pewnie tak. Zobaczysz jeszcze trochę i to Makabra będzie pocieszać nas i pokazywać jak postępować kiedy jest się w dołku :D

Aby tak się stało :)

Makabra :********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam dziar, chociaż w przyszłości coś bym namalował :P

:****

 

Serduszko, a w nim Makabra? :lol:

 

 

 

Kurcze, czemu ja nie potrafię się tak dobrze dogadywać z ludźmi w realu, jak z Wami tutaj? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goodluck, z jednej strony fajnie, że nie jestem sama, a z drugiej wręcz przeciwnie, bo wiem, jakie to uciążliwe ;)

Joker, aż za bardzo :lol:

Pewnie, że koliberka!

Wiem, o co mu chodziło, ale chciałam wiedzieć czemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, mi się dzisiaj śniło, że trafiłam do szpitala psychiatrycznego o ostrym rygorze. Znowu opowiadałam całą historię moja od samego początku, nie wiedząc, dlaczego się tam znalazłam (wiedzialam, że był jakiś wypadek w windzie, że JA spowodowałam, że winda spadła i zabiła trzy kobiety, ale trzech psychiatrów wypytywalo mnie tylko o moje relacje z rodzicami i moją nerwicę). Na ścianie był zegar z kukulka i komoda art deco. Obudziłam się roztrzesiona i zesztywniala, przed chwilą. Wniosek? Strach będzie zawsze, wyjdzie nawet porami skóry. Nie ma ludzi normalnych, normalność nie istnieje, a strach to tylko Twoje wyobrażenie o rzeczywistości obiektywnie nieistniejącej i nie możesz mu tylko dać się zdominować, on się bardziej boi ciebie niż ty jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×