Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

wbudowują sie do komorek nerwowych i maja poprawiac ich funkcjonowanie i dzialac przeciwdepresyjnie, rozne sposoby tego dzialanie sie bierze pod uwage, ale nie jest to dzialanie zbliżone siłą do leków, zmniejszaja tez skutki uboczne SSRI, ale Ciebie to nie dotyczy bo dobrze tolerujesz

 

-- 27 sie 2014, 11:39 --

 

ja bralem kilka miesiecy omega w dawce p/depresyjnej no i moze bylo troche lepiej ale spodziewalem sie lepszych efektow po tym co wyczytalem o nich w badaniach ze dorownują skutecznością fluoksetynie, na pewno nie jest to dzialanie takie wyraźne jak leki

 

-- 27 sie 2014, 11:40 --

 

ale jakbym mial brac jakis SSRI to bez omega by sie nie obeszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, a co z innych suplementów jeszcze należaloby brać? Ja mam jeszcze dość spory niedobór wit. D3 - niestety jesli chodzi o inne prochy, ktore nie są psycho, mam problem żeby brać, bo zapominam.

W tranie jest tez witamina D3, polecam.

 

Dzien dobry!

 

-- 27 sie 2014, 16:21 --

 

Śmiercionauta,

google, RPA, grafika i masz calą masę zdjęć

To, co Lunatic, mowisz, zeby nie wklejac zdjec?

Lepsze z internetu? :why::why::why:

 

-- 27 sie 2014, 16:25 --

 

No ja się strasznie zadręc zam właśnie i już nie wiem co mogłabym ewentualnie zrobić. Już chyba wszystko zrobiłam co mogłam... Męcze się z tym, bo mi bardzo zależało na tej znajomości, a teraz jakoś tak pusto jest. Cóż nic więcej nie zrobie...

 

A czy ktoś cos może o tych magnezach itd?

Moze daj sobie czasu, i swojej kolezance. Nie trac nadziei, a czas najlepiej zaleczy rany i u niej i u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczyszczania energetyczne ? na czym to polega?

Tez bym chciala wiedziec. To moze byc ciekawe...

 

Tutaj, rok temu, kiedy bralam ozon dozylny, moj lekarz zaproponowal mi cos takiego, jak pozbycie sie zlych wspomnien, zlych emocji powstalych z tego, co bylo kiedys, kto mnie zranil, itd.

 

Mowilam, opowiadalam, majac na kolanach przyrzad-tylko, co to bylo, zapomnialam zupelnie.

Cos co mialo pochlaniac energie, jakby w postaci pradow.

Potem innym przyrzadem z polem magnetycznym na koniec sesji przesuwal wokol mnie to ustrojstwo.

Poniewaz jestem sceptykiem do takich rzeczy, nie przykladalam do tego uwagi.

Rozmowy i powtarzanie pewnych kwestii na zasadzie samosugestii bylo bardzo pomocne.

Wogole wychodzilam z tej sesji godzinnej bardzo rozluzniona.

To byla przychodnia naturalistow? Tak sie to mowi.

 

Potem bralam dozylnie przez 10 min ozon dozylnie. Uspokajal, dodawal energii, dotlenial , co moglam czuc i slyszec.

Ozonoterapia nie jest zakazana w RPA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh aha ok dziękuję że odpowiedziałaś na moje zapytanie, że się zanteresowałaś. Masz piękne te zdjęcia z Afryki. Tam jest inny świat niż w Polsce chyba. Ta energioterapia to jest chyba cos pdoobnego do hipnozy działa tak chyba tylko na placebo, tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh aha ok dziękuję że odpowiedziałaś na moje zapytanie, że się zanteresowałaś. Masz piękne te zdjęcia z Afryki. Tam jest inny świat niż w Polsce chyba. Ta energioterapia to jest chyba cos pdoobnego do hipnozy działa tak chyba tylko na placebo, tak mi się wydaje.

Dziekuje Lauro. Nie mam pojecia, co to takiego. Przyjdzie z pracy Lunatic, to pewnie wytlumaczy, mam nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty Ashleigh masz dzieci pewnie jesteś szczęsliwa matką i żoną. Fajnie że masz rodzinę. Te dzieci są pewnie młodsze ode mnie bo ja mam 20 lat:) Mam nadzieję że masz zdrowe dzieci bo to jest najważniejsze.

Kochana Lauro, moja najmlodsza ma 23 lata :) Najstarszy syn ma 29 lat, corka druga 28, i jeszcze jeden syn 25 lat.

Mam 52 lata. Dzieci mam dobre, jestem z natury pogodna osoba, ale aniol zaden ze mnie.

Dziekuje Ci moja kochana, za dobre slowo. Wiele dla mnie znaczy.

Strasznie dziekuje. :yeah:

 

-- 27 sie 2014, 16:53 --

 

Ładne drzewa takie jakieś fioletowe hehe nigdy takich nie widziałam.

Z tego, co czytalam niewiele jest miejsc, gdzie jackaranda rosnie.

Kocham je wiosna, cale ulice sa nimi usiane, ale krotko. Potem to ma liscie. Dziwne.

Tak wyglada z bliska.

 

-- 27 sie 2014, 16:59 --

 

Czy Wy kochani macie problem z waga. Wiem, ze nie jestem taka mloda, jak Wy. Biore to esci, i hormony.

Dla mnie 3 kg, to duzo i widac, zwlaszcza z obrebie pasa. Jestem na diecie, bo nie uzywam cukru, maki, orzechow, jem malo i czesto.

Spie moze wiecej i jestem wyciszona, jak na mnie-czyli nie galopuje po domu, tylko biegam...ale jak tak dalej pojdzie, to bede jak antalek.

Chyba to nie jest pytanie dla Was, bo to pewnie wiek zmian, hormony, a esci tez powoduje, ze sie tyje. Pewnie nie wszyscy.

 

-- 27 sie 2014, 17:02 --

 

 

 

-- 27 sie 2014, 17:04 --

 

 

 

-- 27 sie 2014, 17:12 --

 

lunatic, co to za oczyszczenie?

Elmo, asleight, cześć kobitki. Ja jestem, jestem, wcale nie jest ze mną tak dobrze. Dzis byłam u lekarza. Kazała dalej brać 40 paro, na pewno przez trzy kolejne miesiące. Tak tez bede robić. Miałam jeden taki dzień, ze poczułam sie rewelacyjnie, chciałam juz w cholerę rzucać te dropsy, no może nie rzucać, ale zejść z dawki. Kolejny dzień zweryfikował to i grzecznie lyknelam 40. Biore juz chyba ze dwa miesiące i cóż...jest lepiej, ale bez pracy nad sobą chyba nic z tego nie będzie.

Asleight, piękne fotki, chciałabym teraz byc tam gdzie Ty

Tojaaa, trawa jest "zielensza zawsze po drugiej stronie" :) Pieknie jest w Afryce, mieszkam tu 19 lat, ale bycie emigrantem i to tak daleko to nie latwo. Ale nie zaluje.

 

Sluchaj, ciesze sie, ze mialas choc jeden dzien lepszy.

Pewnie bedzie ich coraz wiecej. Tak czytajac Cie przez jakis czas, czuje, ze sie nie dajesz, latwo nie jest, ale sadze, ze jest postep u Ciebie?

Jak sadzisz? To, ze masz brac lek jeszcze 3 mies. to nie tragedia.

Tak sadze.

I masz racje, bez pracy nad soba, leki sa niepomocne. Trzeba sie zaciac, jak ja to mowie-jak przy goleleniu-boli, szczypie, krew sie leje, ale jaki efekt... :great:

Powodzenia zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny i chłopaki.

Ashleigh, przyjeżdżałmy do Ciebie, akurat u Ciebie coraz cieplej, wiec super :D

Elmo, co Ty na to?

 

Inez, nie możesz tak zadreczac sie reakcja innej osoby. Skoro tak rpzareagowala,to znaczy, ze nie byłaby dla Ciebie dobrym kompanem. Ty jestes zbyt wrażliwa, ona nie. Na dłuższa metę pewnie to pewnie by nie zagrało. Pamiętaj, najważniejsze to dbać o przyjaciół, oni zrozumieliby każda Twoja reakcje. Ta koleżanka widać nie rozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Bo juz sie pogubilam.

Chodzo Ci o oczyszczanie,na które dala Ci namiary"znajoma",czy to oczyszczanie,na które miales przyjechac zima do Kielc?

to chodzilo o jedno i to samo z tego co pamiętam, wlasnie mi tam powiedzieli ze mam zablokwane jedno miejsce, ktore odpowiada za emocje a nic o tym nie wspominalem tam wczesniej, wiec wydaje mi sie ze znaja sie na rzeczy

 

-- 27 sie 2014, 20:54 --

 

zeby odpowiedziec co to jest oczyszczanie energetyczne nalezałoby sobie najpierw uświadomić ze istnieje coś takiego jak pola energii ktore na kazdego oddziaływują i tworzą sieć która łączy wszystko a wokol człowieka jest kilka centrów które tą energię skupiają i łączą się z nią, nie każdy w to wierzy bo nie uczą tego chyba w szkołach jeszcze , wiec nie bede sie rozpisywał o tym za bardzo, ale jest juz na ten temat kierunek studiów, nazywa sie psychotronika

 

-- 27 sie 2014, 21:01 --

 

i teraz jezeli np mysli sie negatywnie jak ja często, albo ma sie co chwile jakieś stresy to jest sie naszpikowanym negatywną energią która działa wyniszczająco od środka, oczyszczenie polega na usunięciu złych energii i wprowadzeniu energii pozytywnej najogolniej mowiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh te pierwsze zdjęcie tego ziwerzaka jest przepiękne. Kocham zwierzęta. Nie uciekło to zwierzę jak mu foto robiłaś? jaki to gatunek zwierzęcia?

 

-- 28 sie 2014, 08:36 --

 

Lunatic dzięki zes napisał co to jest bioenergoterapia. Ja za bardzo nie umiem w to uwierzyć ale może zmienię zdanie za kilka lat, bo wiesz póżniej się niektóre poglądy zmieniają za kilka lat. Ja na razie uważam ze nerwica bierze się z długiego cierpienia, niemożności wyrazania swoich uczuć, złości. Np. Ty bardzo cierpiałeś bo w domu Ci było zle, nie czułeś się bezpiecznie i w szkole też Ci było zle bo byłeś samotny. Człowieka porównuję jakby do takiego ,,komputera,,. Na począku życia człowiek ma ,,czysty dysk,,. W okresie dzieciństwa ten dysk zapełnia się pamięcią. Twój zapełnił się złymi rzeczami i dlatego nie umiałeś stworzyć takich więzów z innymi. Dom jest szczególnym miejscem to rodzice są dla dziecka wzorem to Oni głównie buduja nasz ,,dysk pamięci,,. Człowiek później funkcjonuje na podstawie tego jaki ten ,,dysk zbudował,,. Medycyna nie zna współcześnie na to lekarstwa bo najskuteczniejze lekarstwa musiałoby działać na komórki pamięci w systemie nerwowym. Ponoć takie komórki są, kiedyś oglądałam o tym na national. Leki psychotropowe nie leczą aone działają na skutki. Układ nerwowy porównuję tez do układu immunologicznego. Taki układ immunologiczny nadwrażliwy reaguje na alergen. Alergen to substancja która nie jest grozna dla innych ludzi ale dla alergka już tak. Jest to spowodowane duża wrazliwoscia tego układu, podobie układ nerwowy jest nadwrażliwy na bodźce z zewnątrz. Innymi słowami: układ nerwowy= układ immunologiczny, alergen=bodziec, alergia=nerwica. Jest tutaj bardzo duże podobieństwo między tymi dwoma układami.

 

-- 28 sie 2014, 08:37 --

 

Ja analizuję nerwicę pod kątem anatomicznym , organicznym, rozumowując że głównym źródłem problemu jest słaba konstrukcja układu nerwowego nadwrazliwosć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×