Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie


CacyWitkacy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

szukałem długo podobnego miejsca, z dość mizernym skutkiem. Jestem więc bardzo rad, że w końcu udało mi się znaleźć właściwe forum. Zainteresowania i uczelnię mam w profilu, więc nie ma za bardzo czego tutaj powtarzać. Mam nadzieję, że znajdę na forum potrzebne sobie informacje oraz, że sam coś wniosę w życie forum. Przez długi czas udzielałem się na forum Racjonalisty (kilkutysięczna reputacja, nie chcę podawać nicku), aczkolwiek od rozłamu tej strony, dyskusje jakby zamarły. Przez pewien okres byłem stażystą Gazety Wyborczej, gdzie opublikowałem kilkanaście artykułów. Wypowiadam się raczej rzeczowo i na poziomie. Żywię nadzieję, że poza osobami, które wymieniają tutaj doświadczenia z terapii, znajdą się również takie osoby, które przyciąga tutaj pasja zawodu albo studiowanego kierunku. Myślę, że będzie całkiem fajnie :)

 

Tak więc jeszcze raz WITAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie przed zarejestrowaniem się liczyłem na to, że znajdę tutaj więcej "specjalistów" i pasjonatów. Uporczywie szukam takiego miejsca w Internecie. Z drugiej strony pobyt na tej stronie może pozwolić mi spojrzeć na pewne kwestie od "tej drugiej strony", nie książkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Stasiu! Nie, specjalistów tu raczej nie uświadczysz. Przynajmniej ja nie widziałem wątków, w których by się wypowiadali. 80% forum to mądrości w stylu Paolo Coelho :) Nie wiem, czy w polskim internecie jest takie miejsce, gdzie wypowiadają się specjaliści. Zwłaszcza, że studia psychologiczne na wielu polskich uczelniach wołają o pomstę do nieba. Chyba musisz poszukać na forach anglojęzycznych, ewentualnie na forach, które nie zajmują się stricte psychologią. Ja również swego czasu szukałem podobnego miejsca, ale nie udało mi się go znaleźć. Zawsze jednak możesz spróbować ożywić tutaj jakąś specjalistyczną dyskusję, a nuż znajdują się osoby, które posiadają pewną wiedzę, a milczą i potrzebują impulsu do rozmowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×