Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Już o tym nie raz wspominałem jak się pogodzić z tym że jest się brzydkim, a przez to nie w typie dla prawie każdej kobiety?

Jeżeli już możliwe rady to takie na serio skierowane do brzydkich ludzi. Zgadzam się, że ciemna broda mogła by mi pomóc tylko mi na serio broda nie za bardzo chce rosnąc. Z siłką się nie zgadzam, bo myślę, że moim problem jest twarz. Rada od facetów to siłka, a potem wielka obraza, bo z tym się nie zgadzam. Operacja plastyczna coś by pomogła, ale znowu nie wymyślam tego mam przeciwwskazania medyczne.

 

-- 25 sie 2014, 22:25 --

 

owsik, nie rob nic jak nie chcesz

 

Bardzo chętnie tylko coś co naprawdę pomoże i to tak realnie zauważalnie.

 

-- 25 sie 2014, 22:33 --

 

Tam miało być bardzo chętnie bym coś zrobił, ale coś co na serio pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pakuj tylko, bo to nie każdej dziewczynie się podoba, zresztą skoro nie chcesz, to nie ma to sensu...

Ale pomysł z zarostem - fajny. Inna fryzura, soczewki - jeśli nie podoba Ci się kolor oczu lub nosisz okulary i już z pewnością będzie lepiej.

 

Ale sylwetka się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada nie będzie oryginalna, ale odpowiednia fryzura, ładna cera, soczewki, ciuchy dobrane do typu sylwetki potrafią zdziałać cuda. Pooglądaj sobie w internecie zdjęcia gwiazd bez makijażu, to Ci się od razu humor poprawi ;)

 

 

Taka ciekawostka ode mnie - w niektórych krajach azjatyckich (szczególnie Korea Południowa) ludzie są tak zafiksowani na punkcie wyglądu, że do wizyty u chirurga podchodzą tak, jak my do wizyty u fryzjera. Jakby spojrzeć na celebrytów z tego konkretnie kraju, to w większości przypadków ciężko poznać na zdjęciach "z dzieciństwa", że to ta sama osoba, nie mówiąc już o tym, że must have przed każdym wyjściem jest kredka do oczu, sztuczne rzęsy, tasiemki do podklejania powiek (żeby oczy wydawały się większe), soczewki powiększające źrenice i masa makijażu, bo bez tego wyglądają tragicznie i naprawdę ciężko poznać, że to oni (Ty w porównaniu do nich wypadasz naprawdę lepiej na załączonych zdjęciach) :D

 

 

Także no ten tego.... Otwórz się troszkę na opinie ludzi z forum sugerujące zmianę fryzury (może lekkie zapuszczenie włosów), inny typ ciuchów, pracę nad sylwetką i takie tam różne. Osoba "brzydka" (tak jak jak się uparłeś), ale za to fajnie ubrana, z dobrze dobraną fryzurą i ogólnie sprawiająca wrażenie zadbanej moim zdaniem wygrywa w starciu z kimś, kto się urodził naturalnie piękny, ale za to wygląda niechlujnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym pisałem cały czas, że dla kobiet jestem prawie zawsze nie w typie i to jest nie do przeskoczenia, bo to wina mojej twarzy, która jest odbierana jako totalnie aseksualna. Dlatego wiem, że żadne fryzurki czy ćwiczenia nie są mi w stanie pomóc Postać z kreskówki to dobre porównanie, sympatyczny, ale nigdy na randkę. :(

 

-- 28 sie 2014, 14:11 --

 

Przeciętna osoba nie ma tak, że prawie zawsze jest nie w typie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a czemu nie możesz zrobić operacji plastycznej, mając słabszy wzrok? Co dokładnie lekarz ci powiedział? bo zastanawiam sie dlaczego masz takie przeciwskazania, skoro to nie operacja oczu tylko nosa, tzn domyślam się ale wole się upewnić od ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dlatego nie wolno jak się ma za wysokie ciśnienie w oku. Gdy ma się problem z pryszczami też nie bardzo. Taką odp dostałem na zwykłej konsultacji. Raz jednak wysłałem też przez internet zdjęcie i nawet po operacjach plastycznych dano mi do zrozumienia, że przystojny nigdy nie będę.

Sam się zastanawiałem co musiałbym zrobić, żeby w ogóle moja twarz przestała być odbierana jako aseksualna I doszedłem do wniosku, że potrzebowałabym zrobić sporo operacji plastycznych takich jak: nosa( sama operacja nosa, aż tak by nie zmieniła braku mojej atrakcyjności wbrew temu co niektórzy mogą myśleć.), wstawić sobie implanty policzków i brody. Myślę, że dopiero po tylu zabiegach przestał bym być odbierany z twarzy jako osoba niemęska, nierandkowa.

 

W przypadku kobiet czasami wystarczy dobrze dobrany podkład i dobrze nałożony bronzer, by znacząco poprawić swój problem braku atrakcyjności.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam chorobę oczu. Myślę, że byłbym szczęśliwszy, gdybym nie był wiecznie nie w typie. Doberman tak tak, właśnie to jest taki rodzaj,, mowy", który się używa w stosunku do brzydali czyli jesteś przeciętny, albo normalnie wyglądasz. Fakty temu jednak zaprzeczają jestem niepociągający fizycznie dla mnie to jest brzydota.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman tak tak, właśnie to jest taki rodzaj,, mowy", który się używa w stosunku do brzydali czyli jesteś przeciętny
trochę racji jest jak słyszę od większości ludzi zwłaszcza po 40-ce np że jakaś dziewczyna jest przeciętna to znaczy że jest poniżej przeciętnej no może nie brzydal ale raczej nieciekawa, względem facetów podobnie. Z kolei nastolatki, 20- latki są dużo bardziej brutalne i dla nich brzydka osoba wydaje mi się przeciętna ale ja tez w ich wieku byłem bardziej krytyczny niż dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, dobrze masz z małym zarostem na twarzy przynajmniej nie masz dużo do golenia, nie uważasz?Ja bym tak chciał.

Ja bym chciał mieć porządny zarost, bo i tak nie uznaję golenia za konieczne i chcę mieć brodę jak Tołstoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×