Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ala1983, zaczęłam do Niej chodzić jeszcze w LO, ale się przeniosła do innego miasta. Tam chodziłam prywatnie aż kasa się skończyła. Poszłam do szkoły, ale okazało się że jestem za stara by chodzić do Niej do poradni. Pomimo to że ode mniej brała mniej, nie udało się bo dodatkowo sporo wydawałam na dojazdy. Tak się skończyło.

Jakbym rzuciła szkołę to by wyszło na jedno, ale szkoła mi dużo daje w sensie socjoterapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, a do tej samej klasy, czy już w innym trybie i z innymi ludźmi?

 

A ja się też zastanawiam czy iść do szkoły. Pójdę się jutro zapytać, czy są jeszcze miejsca. Srał pies, że mam uniwersytet skończony, poszłabym sobie do technikum, bo w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :nono:

 

Cholera, niby się szkoły bałam jako dziecko, ale zawsze wrzesień się kojarzył z czymś nowym, z tym że wszystko jest na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja też, będę wam piguły kręcić :yeah:

 

Podobno teraz jest ostatni rocznik, kiedy będzie można uzyskać uprawnienia do pracy w aptece w szkole policealnej, bo mają zmienić ustawę o zawodzie.

Tak że jutro się idę zapytać.

 

A za tydzień zaczynam terapię :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka - wiem że robisz babeczki, w końcu mam od ciebie przepis. Jeszcze raz dziękuję, zapomniałam ci napisac, że uwielbiam takie przepisy, a nie w stylu dodaj 134,5 grama mąki i piecz 25min i 54sekundy;) Dlatego raczej jestem kucharz niż cukiernik, bo gotuję na oko i na smak, a w ciastach tak trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×