Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A jak mam intensyfikację lęków przez kurację odtruwającą, niby to "kryzys ozdrowieńczy" no ale zobaczymy. pije koktajle błonnikowe z pokrzywy i bananów, sok wyciskany z kapusty, marchwi i takich tam. dodatkowo ssę olej słonecznikowy i pije kefir z grzybka tybetańskiego. obłęd, jak mi nie wyrosną dwie głowy to bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz infekcje bakteryjne, pasożytnicze lub grzybiczne. Ja chyba mam, bo odkiedy sie oczyszczam na języku pojawił sie nalot, podobno taki nalot świadczy o grzybicy układu pokarmowego, grzyb candida potrafi także atakować układ nerwowy. Stres nas osbłabia to jest znakomity moment na atak takiego pasożyta, który poprzez swoją obecność jeszcze bardziej rozchwiewa nasze nerwy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakterii i parazytów nie podejrzewam, bo bym się czuła dużo chorsza. A te grzyby to gdzie się bada, jaki lekarz to zleca? Bo ja i tak mogę tylko prywatnie, bo mnie nikt nie ubezpiecza.

 

Ale pomyślałam, że obok terapii psychiatrycznej jednak badania układu pokarmowego by się przydały. Bo może nie brzuch fiksuje ze stresu, tylko stres przychodzi z brzucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklopka - hej! A nie możesz brac Sulpirydu, jak ja . On jest stosowany nawet przez gastrologów. Mój brzuch doprowadził do porządku za pierwszym razem po wrzodach, a teraz po strasznych ubokach pokarmowych Citabaxu. I tak bierzesz chemię i tak, więc może połączyc działanie na mózg z działaniem na brzuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lekarka ma swoje powody, że mi go nie przepisuje. Ale zawsze może mamie jeszcze trochę w szafce zostało :lol:

 

Inna rzecz, że ja w dzieciństwie brałam bardzo dużo antybiotyków, więc gdzie są moje bakterie jelitowe ja się pytam :cry: Tak bardzo mi ich brak :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×