Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

A po czym rozpoznać ten szybki wyrzut testosteronu?

Po zaroście/łysieniu, na pewno nie po wzroście.

w dorosłym wieku wzrost nie ma nic wspólnego z testosteronem ale w okresie dojrzewania tak hamuje wzrost

o, nie wiedziałem tego (jeśli tak faktycznie jest)

 

-- 23 sie 2014, 17:59 --

 

carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

masz piskliwy głos jak farinelli?

miałeś mutację tylko o tym nie wiesz, nikt nie ma mutacji w tym wieku już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

masz piskliwy głos jak farinelli?

miałeś mutację tylko o tym nie wiesz, nikt nie ma mutacji w tym wieku już

Mam głosik jak dziecko. Jak mam 20 lat i nie miałem mutacji, to pewnie nigdy nie będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

 

Ha, ha to niemożliwe, że nie miałeś mutacji, musialbys być kastratem.

To jeszcze jeden dowod jak masz niesamowicie zaburzoną samoocenę. Wydaje Ci się że jesteś najbrzybszy i najmniej męski na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

 

Ha, ha to niemożliwe, że nie miałeś mutacji, musialbys być kastratem.

To jeszcze jeden dowod jak masz niesamowicie zaburzoną samoocenę. Wydaje Ci się że jesteś najbrzybszy i najmniej męski na świecie.

Nie trzeba być kastratem, wystarczy się nieprawidłowo rozwijać. Nie twierdzę że jestem najbrzydszy na świecie, ale na pewno jestem mało męski, co potwierdza choćby moja damska budowa ciała, czyli wąskie bary i szerokie biodra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

 

Ha, ha to niemożliwe, że nie miałeś mutacji, musialbys być kastratem.

To jeszcze jeden dowod jak masz niesamowicie zaburzoną samoocenę. Wydaje Ci się że jesteś najbrzybszy i najmniej męski na świecie.

Nie trzeba być kastratem, wystarczy się nieprawidłowo rozwijać. Nie twierdzę że jestem najbrzydszy na świecie, ale na pewno jestem mało męski, co potwierdza choćby moja damska budowa ciała, czyli wąskie bary i szerokie biodra.

 

Wielu facetów tak ma. Tak jak wiele kobiet ma wąskie biodra. To po prostu rodzaj budowy. Ale to nie znaczy, że męzczyzna o takiej budowie ma mniej testosteronu. Można taki wygląd skorygować odpowiednim ubraniem. Takim, które poszerza w barkach.

Zresztą po prostu przyjrzyj się facetom mijanym na ulicy a pozbędziesz się kompleksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu facetów tak ma. Tak jak wiele kobiet ma wąskie biodra. To po prostu rodzaj budowy. Ale to nie znaczy, że męzczyzna o takiej budowie ma mniej testosteronu. Można taki wygląd skorygować odpowiednim ubraniem. Takim, które poszerza w barkach.

Zresztą po prostu przyjrzyj się facetom mijanym na ulicy a pozbędziesz się kompleksów.

Nie sądzę żebym miał zaniżoną samoocenę. Po prostu oceniam siebie obiektywnie. Gdybym napisał co naprawdę o sobie sądzę, to byście się wszyscy za głowę złapali i jednogłośnie orzekli że popadłem w narcyzm.

No dobra, budowa ciała swoją drogą, a co z moim lipnym zarostem? To już Conchita Wurst ma gęstszy i bardziej męski zarost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, ja mam ramiona nieco szersze od bioder i jakoś nie czuję się przez to mniej kobieco, a jak rozmawiam przez telefon to ludzie proszą, żebym zawołała kogoś dorosłego :mrgreen: to tylko takie szczegóły, lepiej je polubić jako nasze charakterystyczne cechy, a nie się dołować.

poza tym rozmawialiśmy i z Twoim głosem jest wszystko jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często lustro pokazuje zbyt wiele..

Jestem zadowolona z tego, że człowiek nie widzi swojej twarzy, o ile nie pójdzie się gdzieś przejrzeć..

A może to źle? Bo wtedy człowiek widzi siebie przez pryzmat własnych wyobrażeń, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością... I jak ma zaniżoną ocenę to widzi się jako kogoś beznadziejnego.

A z tym testosteronem w okresie dojrzewania coś musi być - ja do 15 roku życia byłem najniższy w klasie i wyglądałem jak dziewczynka (tak się ze mnie śmiali jeszcze w 8 klasie). Do 17 urosłem ze 30 cm chyba i wszystko się zmieniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często lustro pokazuje zbyt wiele..

Jestem zadowolona z tego, że człowiek nie widzi swojej twarzy, o ile nie pójdzie się gdzieś przejrzeć..

A może to źle? Bo wtedy człowiek widzi siebie przez pryzmat własnych wyobrażeń, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością... I jak ma zaniżoną ocenę to widzi się jako kogoś beznadziejnego.

 

Może masz rację..? Chyba trochę tak..

 

A z tym testosteronem w okresie dojrzewania coś musi być - ja do 15 roku życia byłem najniższy w klasie i wyglądałem jak dziewczynka (tak się ze mnie śmiali jeszcze w 8 klasie). Do 17 urosłem ze 30 cm chyba i wszystko się zmieniło...

 

Gratulacje - z powodu pozytywnej zmiany

 

-- 23 sie 2014, 18:44 --

 

Ja jestem postrzegana różnie. Może to ma trochę związek z tym, czy i co chcę pokazać. Zwykły uśmiech zmienia wiele..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

Przecież masz brodę, ja bym się chyba takiej szybko nie doczekał, zresztą teraz i tak mam mocniejszy zarost niż gdy miałem 20 lat i goliłem się 1-2 razy w miesiącu.

Ja też w biodrach szeroki jestem ale na szczęście w barach też, u mnie to rodzinne akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

Przecież masz brodę, ja bym się chyba takiej szybko nie doczekał, zresztą teraz i tak mam mocniejszy zarost niż gdy miałem 20 lat i goliłem się 1-2 razy w miesiącu.

Ja też w biodrach szeroki jestem ale na szczęście w barach też, u mnie to rodzinne akurat.

Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.

Taaa, do zdjęcia sobie przykleiłeś sztuczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

Przecież masz brodę, ja bym się chyba takiej szybko nie doczekał, zresztą teraz i tak mam mocniejszy zarost niż gdy miałem 20 lat i goliłem się 1-2 razy w miesiącu.

Ja też w biodrach szeroki jestem ale na szczęście w barach też, u mnie to rodzinne akurat.

Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.

a gdzie ma niby rosnąć na czole i nosie, myślę że ci którzy po rannym goleniu wieczorem już są zarośnięci mogą ci albo mi pozazdrościć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ma niby rosnąć na czole i nosie, myślę że ci którzy po rannym goleniu wieczorem już są zarośnięci mogą ci albo mi pozazdrościć.

Dobrze by było jakby rosło wszędzie tam gdzie powinno, bo marzy mi się broda jak u Tołstoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ma niby rosnąć na czole i nosie, myślę że ci którzy po rannym goleniu wieczorem już są zarośnięci mogą ci albo mi pozazdrościć.

Dobrze by było jakby rosło wszędzie tam gdzie powinno, bo marzy mi się broda jak u Tołstoja.

Gdybyś miał taką jak Tołstoj( na zdjęciu z wiki) to już na pewno żadna by nie poleciała( chyba że jakaś fetyszystka) na Ciebie, dla mnie to obrzydlistwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ma niby rosnąć na czole i nosie, myślę że ci którzy po rannym goleniu wieczorem już są zarośnięci mogą ci albo mi pozazdrościć.

Dobrze by było jakby rosło wszędzie tam gdzie powinno, bo marzy mi się broda jak u Tołstoja.

Gdybyś miał taką jak Tołstoj( na zdjęciu z wiki) to już na pewno żadna by nie poleciała( chyba że jakaś fetyszystka) na Ciebie, dla mnie to obrzydlistwo.

Mi się podoba każda forma zarostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×