Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, Eetam.. z każdej kobiety można zrobić fajną, atrakcyjną laskę. Praca nad ciałem, ubiór, włosy/fryzura, makijaż. Podejrzewam, że w przypadku 70% wyjątkowo atrakcyjnych kobiet tak na prawdę robotę robią elementy, które wymieniłem a nie wrodzona uroda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, Mam podobne zdanie. Pogodna kobieta, akceptująca siebie, taka, która wysyła sygnały, że jest faktycznie zainteresowana mężczyzną, będzie przyciągała uwagę, budziła ciekawość, bez względu na ja wygląda. Ten typ jest najbardziej rozchwytywany przez mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, Mało jest kobiet zadowolonych ze swojego wyglądu. Powiem więcej.. marudzenie nie jest zarezerwowane wyłącznie dla szarych myszek. Te wszystkie odpicowane laski to dopiero są zakompleksione i spięte z powodu wyglądu. Miewam okazję obcować z "gwiazdami wieczoru". Na imprezach co chwilę ..kibel, szczotkowanie, poprawki, pudrowanie twarzy i często nosa, żeby choć trochę się wyluzować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydka ma mniejsze szanse, że zostanie wykorzystana. a w kwestii prawdziwej miłości wygląd nie ma aż takiego znaczenia. wiele osób ma jakiś swój typ urody a zakochuje się z kimś zupełnie innym. i tworzy udane związki.

 

No tak bo brzydka bywa mądrzejsza, mniej balowała więcej się uczyła o sobie i świecie. A prawdziwa miłość istnieje, bo nie znam?

Ja się nie maluje, w brzydocie podoba mi się naturalność.

Możecie się śmiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×