Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie już niżej ściągnąć się nie da, ja już osiągnąłem dno rowu mariańskiego i zakopałem się w mule na kilka metrów.

 

G.. prawda. Pracujesz, zamierzasz wynieść się od rodziców, to znaczy, że jesteś w niezłym stanie ;)

Taaa, dopóki mnie rodzice nie zamkną znowu w psychiatryku, bo wtedy mnie wywalą z pracy. A o tym, żeby się zgodzili na wyprowadzkę, to nie mam co marzyć.

 

Przecież miałeś walczyć z nimi w sądzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież miałeś walczyć z nimi w sądzie ;)

No i będę walczył. A co jak przegram sprawę? Ich stać na naprawdę dobrych adwokatów.

 

Ale prawda jest po Twojej stronie.

Oni jak zawsze się wymigają od sprawiedliwości. Skoro sąd nie zapewni sprawiedliwości, to ja sam ją zapewnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakimś filmie był facet powiedział, że żenić się najlepiej z kobietą 9+/10 albo 2/10 z wyglądu, nie pomiędzy.

jakaś głupota te super ładne ciężko zdobyć no i one ciągle są podrywane przez innych a za te 2-jki to by mnie a i większości facetów nie zainteresowały nawet chyba że duża różnica wieku wtedy na młodość się też leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz, kobieta potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i nie zwiąże się z jakimiś pięknisiem.

 

A moja prawda jest taka, że nie potrzebuje faceta ani dla poczucia bezpieczeństwa, ani dla wyglądu, czy innego celu, po prostu żeby się kochać, ale żaden nie chce grubej, mówi się trudno, ich strata. Do samotności da się przyzwyczaić, da się ją polubić i z nią żyć, nawet momentami jest ciekawie, to nie koniec świata. Czasami przykro, że cię ktoś ocenia po wyglądzie i będzie z tobą pod warunkiem, że schudniesz, mam to gdzieś, w mojej dużej d.....

waga to jest problem do pokonania. jak schudłam to się zaraz pojawili chętni. nawet policjant mnie na kawę zapraszał, a klienci to co drugi. i nie będę ściemniać, że zrobiłam to tylko dla siebie. tzn dla siebie też. ale po prostu chciałam mieć kogoś bliskiego. i jakoś nie mogłam się doczekać, aż ktoś zauważy moje wnętrze. no życie. wygląda pomaga. a charakterem później można wszystko rozwalić.

zawsze możesz znaleźć amatora trochę większych kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,
Brzydki facet to może sobie wychodzić z inicjatywami i z godzi się z nim umówić może jedna na 100 a nawet mniej.

 

kurde, prawie trafiłeś, 1/200

Zakończenie mnie rozczarowało :D

 

-- 22 sie 2014, 19:20 --

 

Bardziej mi się podoba z tym dostawaniem nr telefonu od kobiety. To pokazuje co oznacza potęga urody. Bo faktem jest, że ci kolesie na tym filmiku są przystojni i nie wymyślają cudów na kiju by dostać te numery. Mają normalną gadkę , a i tak im się udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waga to jest problem do pokonania. jak schudłam to się zaraz pojawili chętni. nawet policjant mnie na kawę zapraszał, a klienci to co drugi. i nie będę ściemniać, że zrobiłam to tylko dla siebie. tzn dla siebie też. ale po prostu chciałam mieć kogoś bliskiego. i jakoś nie mogłam się doczekać, aż ktoś zauważy moje wnętrze. no życie. wygląda pomaga. a charakterem później można wszystko rozwalić. zawsze możesz znaleźć amatora trochę większych kobiet.

 

Ja walczyłam z tym problemem całe życie, mam tak od dziecka i mam już dość, nie będę się zmuszać do odchudzania tylko po to, żeby się zjawił ktoś kto mnie zaprosi na kawę, bez łaski, nie podoba się to nich sobie zaprasza inne, jest wiele piękniejszych kobiet. Odżywam się zdrowo i kondycję fizyczną do nie dawna miałam dobrą, ale stres zrobił swoje, a teraz to mi nie zależy na wyglądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,
Brzydki facet to może sobie wychodzić z inicjatywami i z godzi się z nim umówić może jedna na 100 a nawet mniej.

 

kurde, prawie trafiłeś, 1/200

Zakończenie mnie rozczarowało :D

 

-- 22 sie 2014, 19:20 --

 

Bardziej mi się podoba z tym dostawaniem nr telefonu od kobiety. To pokazuje co oznacza potęga urody. Bo faktem jest, że ci kolesie na tym filmiku są przystojni i nie wymyślają cudów na kiju by dostać te numery. Mają normalną gadkę , a i tak im się udaje.

To znaczy wymyślają że , gdzieś tam chcą zadzwonić, ale jakby byli brzydcy to wydaje mi się, że mało tych kobiet dało by im zadzwonić. No i nie wkurzają się jak się okazuje, że dzwonią do siebie. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, z tym pytaniem o seks było widać, że wiele dziewcząt było chętnych do rozmowy i pewnie gdyby spytał o telefon to by go otrzymał, ale, jak wypalił prosto z mostu pytaniem o seks to nie chciały go więcej widzieć.

 

Candy14, uroda nie musi być super, ale też nie może być szpetna, tak mi powiedziała moja wychowawczyni. mówiąc "szpetna" zrobiła taki grymas na twarzy, pewnie miała kogoś konkretnego na myśli :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla pań, ale prawda jest taka, że większość z nich zwraca uwagę głównie na wygląd faceta.

Głównie na wnętrze, taka jest prawda.

Skąd wiesz, masz doświadczenie w tych sprawach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waga to jest problem do pokonania. jak schudłam to się zaraz pojawili chętni. nawet policjant mnie na kawę zapraszał, a klienci to co drugi. i nie będę ściemniać, że zrobiłam to tylko dla siebie. tzn dla siebie też. ale po prostu chciałam mieć kogoś bliskiego. i jakoś nie mogłam się doczekać, aż ktoś zauważy moje wnętrze. no życie. wygląda pomaga. a charakterem później można wszystko rozwalić. zawsze możesz znaleźć amatora trochę większych kobiet.

 

Ja walczyłam z tym problemem całe życie, mam tak od dziecka i mam już dość, nie będę się zmuszać do odchudzania tylko po to, żeby się zjawił ktoś kto mnie zaprosi na kawę, bez łaski, nie podoba się to nich sobie zaprasza inne, jest wiele piękniejszych kobiet. Odżywam się zdrowo i kondycję fizyczną do nie dawna miałam dobrą, ale stres zrobił swoje, a teraz to mi nie zależy na wyglądzie.

a ja zachorowałam na tarczycę i przytyłam 20kg i też całe życie miałam problem z wagą. nie chodzi przecież o kawę i nie trzeba się zmuszać do odchudzania. kwestia priorytetów. mi zależało, żeby mnie ktoś pokochał taką, jaka jestem, przez co 8 lat czułam się samotna jak pies. i postanowiłam to zmienić. a teraz nie dość, że dostaję komplementy, to jeszcze mogę z kimś pogadać, przytulić się itp. i może nie ma w tym żadnego głębszego uczucia, ale przynajmniej nie muszę spędzać samotnych wieczorów. i praktycznie codziennie mnie faceci podrywają (akurat taką mam specyfikę pracy, obracam się w środowisku budowlańców), a jeszcze jak się pomaluję, lepiej ubiorę i ogólnie wylaszczę to nie mam problemu ze znalezieniem "przyjaciela". powiem Ci, że warto było się katować i zrzucić te kilogramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydota to pojęcie względne. Na szczęście nie ma ludzi, którzy podobają się wszystkim. A na urodę faktycznie można złapać babkę - ale tylko na jedną noc. Wcale się bardzo starać nie trzeba. Powiem, nawet w ogóle się nie trzeba starać. Teraz zdarzają się takie dziewczyny, które same podrywają facetów i prawie włażą do łóżka. Wystarczy, że zobaczą, iż samotny pije drinka. Niestety to wszystko ma się nijak do związków. Kiedy się chce prawdziwej miłości uroda ma się do tego nijak. I wcale nie pomaga. Naprawdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×