Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, spodni na razie nie. Nie znoszę przymierzalni, a znalazłam jeszcze jedne w szafie i jeszcze w nich pochodzę. :oops:

 

-- 22 sie 2014, 15:58 --

 

Najgorsze są te przymierzalnie. Weszłam do jednego sklepu i były za 50 zł które mi się podobały.Zrezygnowałam jednak z przymiarki :roll: Wolę chodzić w starych spranych :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

 

Cyklopka - dzięki za przepis!!!! Zrobię z borówkami.

 

Dzisiaj po powrocie z miasta i miłego spaceru cieszyłam się jak dziecko, bo nie mogłam uwierzyc, że jeszcze 2 miesiące temu nie mogłam przekroczyc progu domu. Napawam się tą chwilą, bo nie wiem, co będzie dalej. Ale dziś moje miasto należy do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, mało siły. Wzięłam lekarstwo, ale powinnam sobie jeszcze zaordynować kawusię.

 

kosmostrada, mam smak na czekoladę, może też coś na szybko upiekę. Muffin kakaowy z czymkolwiek, co jest w domu i będzie dobrze.

 

Jeszcze tylko główkę umyć i trochę posprzątać. No nic mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!

 

Tosia_j - to chyba ze szczęścia, że udała się ta operacja męża, że przetrwałam bez ataku paniki ( a było blisko). Zresztą tak bardzo chciałam wyjśc nie po coś, tylko żeby pocieszyc się pogodą, pogadac spacerowo z synem, kupic sobie książkę, wziąc udział w wydarzeniu kulturalnym ;) W każdym razie dziś poczułam, że jest nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!

 

Tosia_j - to chyba ze szczęścia, że udała się ta operacja męża, że przetrwałam bez ataku paniki ( a było blisko).

A ja sie balam zapytac :*

 

-- 22 sie 2014, 17:39 --

 

jetodik, mam fb uzywam jako pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię nabijać posty więc zawsze wracam na jakieś forum.

 

Teraz to mi trochę żal, że nie mam was do czego dodać, bo konto prywatne na fb sobie zawiesiłam na amen, żeby ludzie nie wiedzieli, co się dzieje w moim życiu, a raczej o aktualnym braku życia :hide:

Ale chciałabym kiedyś mieć normalne życie i móc się czasem podzielić czymś z ludźmi z komputera :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wierzę w Boga, wierzę w raj i wierzę w predestynację, czyli że są osoby przeznaczone do zbawienia i osoby przeznaczone do potępienia. Kto jest do czego przeznaczony, można poznać po życiu danej osoby. Osobiście uważam że jestem z góry przeznaczony na potępienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×