Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Więc dziewczyna piękna jak z obrazka ma Cię odnaleźć sama i zaproponować związek?

Otóż nie. Nie szukam dziewczyny "pięknej jak z obrazka". Nie szukam żadnej dziewczyny. Już mi się nie chce szukać. Kiedyś szukałem, ale się poddałem, bo to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się nie zniechęcaj, póki życia póty nadziei

Może jak bym wiedział jak się zabrać za podryw, to bym podrywał. A że nie wiem jak się za to zabrać, to się za to nie zabieram. Z resztą która dziewczyna chce rencistę - szambonurka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam może w słownikowym znaczeniu ciapowaty nie jestem ale podrywać też nie potrafię bo brak mi pewności siebie i odwagi.

 

Ale czego wy się boicie, najwyżej dostaniecie w twarz, a nie tak jak np. u pająków gdzie samica może cię zeżreć nawet przed, oni to dopiero maja problem

 

-- 21 sie 2014, 19:49 --

 

Może jak bym wiedział jak się zabrać za podryw, to bym podrywał. A że nie wiem jak się za to zabrać, to się za to nie zabieram.

Ci nie doradzę bo też się na podrywie nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam może w słownikowym znaczeniu ciapowaty nie jestem ale podrywać też nie potrafię bo brak mi pewności siebie i odwagi.

 

Ale czego wy się boicie, najwyżej dostaniecie w twarz, a nie tak jak np. u pająków gdzie samica może cię zeżreć nawet przed, oni to dopiero maja problem

Łatwo powiedzieć, w końcu z jakiegoś powodu na tym forum jestem ale chyba i tak moja odwaga względem kobiet wzrosła w stosunku do 10-20 lat wstecz no ale na takiego starca jak ja już mało która spogląda. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię rozmawiać ze wszystkim, ale mój ryj (moim (i pewnie swiata)) zdaniem jest typu zakryj go nie strasz dzieci

 

-- 21 sie 2014, 19:52 --

 

A ja lubię rozmawiać ze wszystkim, ale mój ryj (moim (i pewnie swiata)) zdaniem jest typu zakryj go nie strasz dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×