Skocz do zawartości
Nerwica.com

Taki dziwny lęk.


carlos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moja kuracja afobamem i lerivonem + pójscie do szkoły dało mi spokój od lęku i ograniczyło moje natręctwa myślenia o sobie na pewien czas. Niestety w niedzięlę znów nagle poczułem zagrożenie i musiałem się położyć spać. Na następny dzień po przebudzeniu dalej zagrożenie, nie poszedłem przez to do szkoły. Później innego dnia na lekcji poczułem takie uczucie nienormalności, jakby wszystko było mi obce... Poszedlem do domu spać, wstałem wieczorem z lękiem i dalej spać.. Rano obudziłem się, lęk ciągle się utrzymywał. Bałem się wyjrzec przez okno, spojrzeć na białe niebo, sam nie wiem dlaczego..

Dziś matka musiała mnie odebrać ze szkoły, bo z tego wszystkiego nagle niepochamowanie zacząłem płakać.. Nie wiem czy to jest normalne, bo lecze się już od ok 3 miesięcy i mój lekarz nie postawił mi żadnej diagnozy. Zadręczam się nie wiedząc co mi jest i skoro boje się wszystkiego co na swoje oczy zobaczę to chodzą mi po głowie myśli, że moge mieć schizofrenie lub jakąś paranoje. Powiedzcie czy ktoś miał/ma podobnie? Bo ja nie wiem czy po prostu jestem wyjątkiem lub oszalałem i czy jest dalej sens to ciągnąć. Jutro poproszę psychiatrę o zmianę leków i chyba odwiedze pedagoga szkolnego.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rzeczy, które opisałeś powyżej są normalne w zaburzeniach lękowych więc się nie martw ... ja też się leczę ... i wiem, że od razu nie będzie idealnie ... ale trzeba pamiętać, że jak pojawiają się gorsze dni (a często się pojawiają ... w końcu nawet 'normalni' ludzie je mają) ...... z pewnością szybko miną ;)

... nie można się na nich skupiać i się pogrążać ... bo wtedy cofamy się do punktu wyjścia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×