Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, od płakania, od tego, że sie nie umiecham ;) dzis siostra ze mna posiedziała, za kilka dni zobaczę się z M to mnie cieszy

a Wy jak się czujecie?

 

jutro pojde po farbe do wlosow i sie farbne

od soboty nigdzie nie wychodziłam :oops:

ciagle książki czytałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na czacie Tosia_j rzuciła zabawny pomysł, abyśmy wydali tomik wierszy forumowiczów. Bardzo mi się to spodobało. Psychoanalepsis udzielił nam z Tosia pozwolenia na umieszczenie swoich wierszy w jego wątku na twórczości. Ja kopię, grzebię, żeby znaleźc swoje , a tosia już zamieściła. Zajrzyjcie, jaki ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja raczej nie potrafię wierszy pisać. Mój brat coś pisał, ale na razie zwleka z zalogowaniem się na forum. Zresztą on nawet mi nie dawał przeczytać, a co dopiero na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ciekawe te książki do przeczytania. Ja pani Wojdyłło nic nie czytałem, ale to mądra kobieta, słuchałem wywiadu z nią.

 

Jakaś poprawa jest mała samopoczucia, jednak forum ma wartość terapeutyczną. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na czacie Tosia_j rzuciła zabawny pomysł, abyśmy wydali tomik wierszy forumowiczów. Bardzo mi się to spodobało. Psychoanalepsis udzielił nam z Tosia pozwolenia na umieszczenie swoich wierszy w jego wątku na twórczości. Ja kopię, grzebię, żeby znaleźc swoje , a tosia już zamieściła. Zajrzyjcie, jaki ciekawy.

A to jest bardzo dobry pomysł :great: Trochę pomyślunku, ściepę można zrobić, wydać własnym sumptem :yeah:

 

Natomiast ja smutnych wierszy z zasady już od dawna nie piszę, w sensie wierszy o moich emocjach czy moich zawodach, bo takie wiersze po dwóch tygodniach przestają mi się podobać, bo emocje są już inne i się człowiek wstydzi. Podpisuję się tylko pod jednym wierszem, który kiedyś popełniłam, nie jest on o mnie, po prostu ballada o dwojgu ludziach. Najgorsze, że zapomniałam z niego parę linijek, ale chyba da się zrekonstruować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklopka - to sobie przypomnij i wrzuc go koniecznie! Ja dzięki naciskom tosi, coprawda jeszcze swoich starych wierszy nie znalazłam, ale znalazłam swój stary pamiętnik. Mam teraz ciekawą lekturę , no i był tam jeden wiersz. Coprawda nakład byłby nikły, ale frajda z takiego tomiku mogłaby byc niezła...

 

-- 20 sie 2014, 22:07 --

 

Acherontia-styx - a co ci nie pasuje w tej lekarce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dostałam Cital pomimo, że mówiłam że po Citabaxie miałam problemy z jedzeniem,przepisała leki na sen kazała brać pół tabletki a tabletki są w postaci kapsułek i nie idzie ich podzielić przez co zabraknie mi leku do następnej wizyty także :great::pirate:

i ogólnie ten Cital to sobie mogła darować, bo bywałam w gorszym stanie a inni psychiatrzy nie dawali mi od razu leków, a ta pomimo, że opisałam jej sytuacje jaka miała miejsce z 2-3 tyg. temu i podkreśliłam, że to było minęło i już jest nieporównywalnie lepiej i tak wsadziła lek na stałe :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale to jest wesoły wiersz, ma rymy i takie tam, nie wiem czy pasuje do forumowej poezji :hide: Ale właśnie, przydałoby się trochę koloru, nie... To idę wklepać.

 

Pamiętam, że jeszcze kiedyś pisałam taki wierszyk o "wariatach", który zaczynał się lekko, ale potem kończył na poważnie, ale z niego pamiętam mniej linijek niż więcej.

 

O, i jeszcze wam wkleję tekst do piosenki disco polo.

 

Jednak w pisaniu mam większe ciągoty do satyry niż emocjonalnych obrazów, nawet jako nastolatka, może mnie to w jakimś stopniu ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×