Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siema:)

 

Może uda mi się i tym razem zorganizować spotkanie,ostatnie się udało:)

 

Proponuje sobotę 02.08,najlepiej gdzieś nie daleko rynku..może w bunkrze sztuki jak ostatnio albo w jakiejś przytulnej knajpce gdzieś w okolicach rynku.Napisze do osób które były ostatnio,ale bardzo serdecznie zapraszam wszystkich którzy mają ochotę się zjawić,piszcie pw,odzywajcie się w wątku.Ja się zjawie na pewno bo już mam dość ciągłego siedzenia w domu,myśle że uda się zebrać jakąś fajną ekipę jak ostatnio i bedziemy się dobrze bawić :):)

 

Informacje podaje z tygodniowym wyprzedzeniem żeby każdy mógł dobrze się zastanowić,zapisać do sobie w kalendarzu i przygotować się psychicznie jeśli jest fobikiem:D :pirate:

 

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia:) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Powiedzcie mi,gdzie chodzicie na psychoterapię na NFZ? Czy naprawdę wszędzie są terminy na styczeń 2015?! ;o niestety,w mojej przychodni nie ma już psychologa.

Czy ma ktos stycznosc z mgr Justyna Ziarkowska? na 1 stronie widzilama opinie"na nie",ale to bylo 4 lata temu... Bede wdzieczna za kazde infomoe byc na priv,co by tu nie smiecic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Powiedzcie mi,gdzie chodzicie na psychoterapię na NFZ? Czy naprawdę wszędzie są terminy na styczeń 2015?! ;o niestety,w mojej przychodni nie ma już psychologa.

Czy ma ktos stycznosc z mgr Justyna Ziarkowska? na 1 stronie widzilama opinie"na nie",ale to bylo 4 lata temu... Bede wdzieczna za kazde infomoe byc na priv,co by tu nie smiecic:)

 

Obecnie w związku ze zmianą terapeuty krótki czas oczekiwania na psychoterapię na NFZ jest w Med-Skarpa w Krakowie na Hucie- terminy: koniec sierpnia - początek października. Potrzebne jest tak oczywiście skierowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×