Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa na forum, znalazłam je szukając jakiejś pomocy/informacji.

Jestem z Olsztyna i chciałam zapytać czy możecie polecić kogoś na nfz? Bardzo potrzebuje psychologa/psychoterapeuty, bo wiem, że sama sobie nie poradzę, a nie stać mnie prywatnie iść :(

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowa na forum, znalazłam je szukając jakiejś pomocy/informacji.

Jestem z Olsztyna i chciałam zapytać czy możecie polecić kogoś na nfz? Bardzo potrzebuje psychologa/psychoterapeuty, bo wiem, że sama sobie nie poradzę, a nie stać mnie prywatnie iść :(

Bardzo proszę o pomoc.

Ja mam tutaj umówioną wizytę:

http://akson.olsztyn.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapisujcie się w Aksonie do pani Szostakowskiej-Tabak (najczęściej wolne terminy są właśnie do niej), bo można z płaczem wyjść. Okropne babsko :roll: Choć mam wrażenie, że mężczyzn traktuje inaczej (jam kobita ;) ).

Ja mam wizyte u Wojciecha Kibilda, nic o nim w internecie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, też do niego chodzę od jakiegoś czasu. Bardzo sympatyczny facecik :) Lubię sobie z nim pogadać, bo zachowuje się normalnie w stosunku do pacjentów, a nie jak najmądrzejszy pan doktór ;) Jak będziesz w kiepskim stanie, to pewnie wypisze Ci leki i to nie z wielką łaską i całą masą westchnień, jak pani Szostakowska-Tabak (wiem, że nie o niej temat, ale po prostu babka zalazła mi za skórę. Przed każdą wizytą byłam okropnie zestresowana, a mój stan psychiczny był na tyle zły, że wstydziłam się(?) zmienić ją na innego lekarza :roll: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×