Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie db. Chciałam iść do sklepu po farbkę do włosów, ale mama chciała iść ze mną, więc mnie zaczęła popędzać, ale na dobre wyszło, bo kupiłyśmy parę rzeczy z kosmetyków i ze zdrowej żywności, co może w innych okolicznościach by nie były kupione.

 

No to mam co dzisiaj robić, bo i włosy i ciastka. Zdrowe ciastka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aż tak bardzo nie żałuję tych wakacji. Bywało gorzej. Chciałbym tylko nie mieć tego uczucia zamulenia, wtedy byłbym bardziej aktywny i byłby większy pożytek ze mnie.

 

Przebiegłem wczoraj 4km. :D Zobaczymy czy będzie mi się chciało biegać. Pewnie nie, ale spróbować było można. Zmotywowałoby mnie to gdyby ustąpiło to uczucie zamulenia od treningu. Wtedy mogę biegać nawet co dzień po godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Nic też nie miałam z wakacji, bo siedziałam w chałupie, walcząc z chorobą. Najgorsze, że nie widzę, aby leki działały... Moje sukcesy w ostatnich 2 m-cach wynikają z mojej pracy, przełamywania swoich lęków,a nie z działania leków. Nastrój dziś też do niczego, bo kolejny dzień bez zmian. Czy to dlatego tak wszyscy narzekamy, bo czuc już jesień? Ale ja lubiłam zawsze jesień...

 

jasaw - Nie poddawaj się, bo potrzebne nam twoje dobre słowo! :smile:

 

monk.2000 - zazdroszczę ci każdego metra, który przebiegłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×