Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim! Jak dziś nastroje?

 

Mnie dziś telepie, ale zwalam wszystko na odstawienie benzo. Też mi się udało przepac w ciągu dnia, chociaż godzinka ulgi. Marzę już o tym,żeby się nie budzic o 6ej, bo co tu robic o takiej godzinie w weekend. Nawet mój pies jeszcze śpi. Zastanawiam się, czy nie przedyskutowac z lekarzem odstawienia Trittico, bo budzę się tak beznadziejnie od czasu gdy go biorę tzn. drugi miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesławpas - no to padam po nim jak pijana wieczorem, ale bez względu o której wezmę, budzę się najpóźniej o 6ej, zresztą nadal jak pijana.

 

Makabra - bardzo dziś mnie dużo kosztuje staranie się, żeby nie było smutno... Ale ty chyba miałaś jakieś plany na wieczór dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirunia - hej! Brałam Cloranxen , najpierw 1,5 tabletki, potem 1, potem 1/2, potem 1/4. Nie biorę drugi dzień. Chocbym dostała ataku paniki z odstawienia w ciągu najbliższych dni, to nie wezmę tego paskudztwa do ust. Mój doktor powiedział, że powinno przejśc bezboleśnie odstawienie, bo nie mam tendencji do uzależnień. To go spytałam " a palenie teraz jak smok?". To podobno coś innego.

 

Wiesławpas - Trittico dostałam jako wspomagacz, bo ze snem nie miałam strasznych problemów.

 

Ale może macie z mirunią rację, może to nerwicowe, no i mój dzień jest zwykle teraz mało męczący i pozbawiony wielu wrażeń, więc i śpię krótko. Ale jest to beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra - bardzo dziś mnie dużo kosztuje staranie się, żeby nie było smutno... Ale ty chyba miałaś jakieś plany na wieczór dzisiaj?

 

Tak, jadę na dyskotekę... Ale już czuję się gorsza od całej reszty ludzi, którzy na niej będą i boję się, że spotkam tam byłego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×