Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Totalne załamanie nerwowe przechodzę. Takich myśli S. to dawno nie miałam. Najgorsze jest to, że nie mam już nadziei więc będę nieustannie cierpieć. Nie wiem jak długo wytrzymam. Zostałam totalnie sama. Nie wiem czy będzie jakikolwiek sens wstawać z łóżka. Jeszcze jutro ten ślub i wesele. Kurwa gębę mam napuchniętą od płaczu cudnie będę wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge patrzec na swoj ryj, ludzie maja mnostwo swoich spraw, realizuja je, cos sie u nich zmienia, a ja...nawet zakupy sa dla mnie trudne i nie wyjde sama..tak bardzo wstydze sie siebie, ze nic nie potrafie, jestem bezuzyteczna i marnuje wode, prąd itp a ktos lepszy mógłby z tego skorzystać, nie zasługuję na jedzenie, mam wyrzuty jak jem, nie chce nic, chce zdechnac, bo ja juz nie umiem :cry: nie znam drugiej takiej miernoty jak ja, ja tylko żre, pale fajki, czytam ksiazki jak moge sie skupic, słucham muzyki, zdalam sobie sprawe ze w poprzzedniej pracy nie byłam potrzebna, nie byłm wydajna, nie ma wielkiej róznicy czy cos robie czy nic nie robie, bo tak mało wnoszę do życia, nie umiem byc dla kogos, bo sie boje, powinno sie mnie zutylizowac albo spalic na stosie i...wiecie jak mi wstyd tu pisac..przy Was jestem nikim. nic nie znaczę...ludzie sa przy mnie z litości, Ci ktorzy jeszcze Są

 

Amelko, bardzo często myślę podobnie jak Ty ale dziś uświadomiłam sobie, że dopóki żyję muszę dawać z siebie jak najwięcej innym ludziom. Przysięgnij mi Amelko, że po raz ostatni wypowiadasz bądź piszesz takie słowa. Ty żyjesz, oddychasz, bije Ci serce, które czuje. Nie traktuj siebie w ten sposób. To grzech. Jesteś boskim stworzeniem i jesteś warta wszystkiego co najlepsze. Pamiętaj o tym! Twoje słowa to tylko złe emocje, chwilowe zwątpienie a przecież jedna chwila nie może zabić całej Twojej wartości. To nie tak. Czeka Cię jeszcze wiele dobrego. Zaufaj mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, nie poddawaj sie złym myślom! One do niczego dobrego nie prowadzą! Jeżeli masz takie myśli to jak ty musisz sie czuć fizycznie? Nie porównuj sie do innych, albo jeżeli to robisz to porównuj sie ze wszystkimi, nie tylko tymi co osiągneli dobra materialne. "Mieć czy być" to wybór który dokonuje każdy z nas. Ostatnio też sie gorzej czuje, żołądek boli 24H/dobę, ale wiesz co? To JA decyduje w jakim położeniu sie znajduję, decyduje o sobie. Wiec oddalam złe myśli w kąt, czy to książka, czy spacerem, muzyką. Znajdź coś co cie cieszy, albo co pozwala ci urywać te mysli i po drugie: Spójrz pozytywniej w przyszłość. To minie. To chwilowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie jestem kimś innym tylko właśnie sobą. Nienawidzę siebie. Żałuję tego, że urodziłam się w najgorszym z możliwych miejscu w Polsce i muszę przez to cierpieć. Nie widzę też dla siebie żadnej przyszłości, swoją przyszłość widzę jako czarną dziurę, strasznie się jej boję. Niby na coś czekam, ale jednak nie wiem jak to przeżyję. Codziennie walczę z okropnym uczuciem odrzucenia i beznadziei. Tak strasznie mi smutno, że nie potrafię nawet płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka 99% tego forum trzeba by wywiesc na totalne zadupie bez elektroniki(komorki,laptopiki) i dać mieszkać w szopie/stodole i zagoniić niech obrabiają żniwa! Wielu by pomogło. Kosa w łape ( ooo nie żaden kombajn) i zapierdol od rana do wieczora.

Peace 8)

 

ps: jak nie a psyche to na piwne brzuchole chociaz by pomogło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, izaa, dziewczyny dziękuję, że jesteście

staram się nie poddawać, ale to czasami jest awykonalne, jak przychodą ciężkie chwile, destrukcyjne myśli i wszystko co najgorsze sobie przypisuję...wczoraj od popołudnia miałam lepszy nastrój to sobie poczytałam i zajęłam głowę...czasem mam wrażenie, że jestem zbyt słaba na tą depresję, że ona mnie pokonuje codzień a ja staje się coraz słabsza ...

 

-- 15 sie 2014, 11:15 --

 

Tak niewiele żądam

Tak niewiele pragnę

Tak niewiele widziałem

Tak niewiele zobaczę

 

Tak niewiele myślę

Tak niewiele znaczę

Tak niewiele słyszałem

Tak niewiele potrafię

 

Wolność kocham i rozumiem

Wolności oddać nie umiem

 

Tak niewiele miałem

Tak niewiele mam

Mogę stracić wszystko

Mogę zostać sam

 

Wolność kocham i rozumiem...

 

Tak niewiele miałem

Tak niewiele mam

Mogę stracić wszystko

Mogę zostać sam

 

Wolność kocham i rozumiem...

 

Chłopcy z placu broni 'kocham wolność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GITS, zdaje się że w historii były już próby tworzenia przymusowych obozów pracy :twisted:

Kobity, wiecie nie uściśliłam dokładnie bo już proszki na sen mnie zmuliłyy więc poprawka:

Niektórzy Kawalerowie (cholera czy i nie 90%) powinni ta taką terapię jechać, oczywiście jest też 1/5 pogadanka z terapeutą ale przde wzystkim ROBOTA.

ps: ja tego nie wymyśliłam, w USA to robią i np.na 30/26 wychodzi jak z fabryki nowe czajniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu kawalerowie? przecież w tym temacie jęczarek jest więcej niż jęczarków :mrgreen:

Liczyłam całą noc i (cierpię na bezsenność,) Panów jest więcej aczkolwiek babeczki też. Tylko one słuchają co im ktoś odpisuje,zastanawiają się, czasem spróbują się zastosować do rady. Natomiast Kawalerka.... OKI. Zaczynają się rady, może tak ,a może inaczej.

A, takowy Panicz jakby był ślepy i głuchy albo wpadł w stan katatoni- "To nic nie da, ściemniacie mnie żeby pocieszyć, ja wiem ,że takie coś nie pomoże i wiem ,że moja wiedza jest prawdziwa, a Wasza fałszywa. OK. Po czymś takim powinien nastąpić koniec dyskusji ale gdzieeee, minie 2-3dni i dawaj od nowa ta sama śpiewka, co gorsza to jak wirus ebola i przechodzi na resztę płci męskiej i wtedy to już jest taniec pogo ;]

ps: Nie daj Boże kobieta spróbuje pomoc - idz precz kłamliwa nierządnico, a nawet dziewico!

Przykład: temat o prawiczkach...

I żeby nie było żem przeciw mężczyznom, wręcz przeciwnie tylko nic wbrew komuś nie pomożesz.

Ufff....padam, a jeszcze topic o wszech materii mnie czeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do południa super, wysprzątałem mieszkanie na błysk. Ale od południa tradycyjna zjazd w dół - u mnie chyba w grę wchodzi cyklotymia i dobowe wahania nastroju. I pale jeszcze jak smok, jeszcze na to mam kasę. Mam swoje małe przyjemności, ale coraz częściej dół. Za tydzień wesele siostry. Dopiero po nim ponformuje rodzinę o swoim pogarszającym sie stanie zdrowia. Całkiem serio myslę nad psychiatrykiem. Przynajmniej bym odpoczął od siebie i innych :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×