Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę wpłacić ratę choć mogłabym u mnie we wsi, brat mi zaproponował że pożyczy i nie będę musiała jechać do bankomatu, ale muszę kupić coś sąsiadowi bo nie chciał pieniędzy jak mnie woził.

Pętelka czmychnęła mi z podwórka, jak ją wołałam to przybiegła! zadowolona. :D

Łeb mi pęka i jestem rozstrzęsiona, ale po tych dwóch dniach to mam już to gdzieś że się rozdygoczę kupując bilet czy w sklepie bo to nie ma znaczenia!

Będzie już z górki! Patrz ile sama w ciągu paru dni ogarnęłaś mimo, że sama byłaś w rozsypce. Do tego trzeba mieć siłe! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GITS, było ciężko. Załatwić samochód, weta umówić bo u mnie nie ma całodobowego. Najgorszy był strach, do tego pijany brat w domu, przeciwstawić sie mamie że pies potrzebuje pomocy choćby nie wiem ile to miało kosztować. Jednak jak to mówią co cię nie zabiję to cię wzmocni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GITS, było ciężko. Załatwić samochód, weta umówić bo u mnie nie ma całodobowego. Najgorszy był strach, do tego pijany brat w domu, przeciwstawić sie mamie że pies potrzebuje pomocy choćby nie wiem ile to miało kosztować. Jednak jak to mówią co cię nie zabiję to cię wzmocni!

Ty jedna, a ile do ogarnięcia. Naprawdę dużo na jedną osobę! Zapisz to sobie na ścianie "chorobo tą partyjkę JA wygrałam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, część co słychać jak synek

 

-- 14 sie 2014, 19:06 --

 

Zaraz mi się bateria rozladuje, zmykam na chwilę się podladowac.

 

-- 14 sie 2014, 19:06 --

 

Zaraz mi się bateria rozladuje, zmykam na chwilę się podladowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×