Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Chada

dobrze wytropiłeś pułapki depresji , jeszcze raz Brawo!

 

-- 13 sie 2014, 18:12 --

 

R.Wiliams zasuwał kokainę . Po niej depresje ( czytałem ) sa tak realne , ciągnące sie długimi miesiącami , niezwyciężone ,że palnąć sobie tylko,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Chada

dobrze wytropiłeś pułapki depresji , jeszcze raz Brawo!

 

-- 13 sie 2014, 18:12 --

 

R.Wiliams zasuwał kokainę . Po niej depresje ( czytałem ) sa tak realne , ciągnące sie długimi miesiącami , niezwyciężone ,że palnąć sobie tylko,,,

Fajnie panowie ze optymistycznie patrzycie na depresje, ale o ile sie nie myle to ty czada juz chorujesz

kilka lat na depresje tak 4 czy cos zle pamietam, popraw mnie jezeli sie myle??

ps. kokainowe depresje nie sa az takie straszne, predzej bym stawial na jakas paranoje u Williamsa,ale

to tylko moje zalozenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk , od trzech dni znów u mnie nastapił nawrót . Dzis zwiekszyłem dawki leków, dodałem moklo i jest sto razy lepiej niz dwa dni temu . I to mnie cieszy właśnie ,że depresja ustępuje pomimo tego ,że jeszcze czasem wystawi na powierzchnię swój poroniony łeb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, no pewno że pije :) nie raz waliłem spore ilości i nic mi nie było to tylko osłabia działanie , ale nie to żebym cię namawiał

 

-- 14 sie 2014, 17:41 --

 

pamiętam że miałem taki okres bo wejsciu z 20 na 30 że power taki jak nigdy wstawałem 6 rano i chciało mi się iść do pracy jak nigdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×