Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ania - fatuma03 vel scarlett33 nie żyje


werewolf

Rekomendowane odpowiedzi

werewolf, ale Ty serio znałeś ją osobiście? Szkoda kobiety ale w sumie gdzie była rodzina gdzie ona pisała masakrycznie...

 

Tak, znałem osobiście. Rodzina była jak najbardziej na miejscu i uwierz mi, robili wszystko co było można zrobić, żeby ją z tego wyciągnąć. Ale nie można pomóc komuś, kto tego nie chce.

 

-- 13 sie 2014, 21:16 --

 

Pila na umor

Miała wszyty esperal i piła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy jej aktywności rok temu, to wszystko co pisała o mężu, chorobie, chorym dziecku i wtedy żal mi jej było, że wszystko wokół niej się wali. Później post od jakiejś znajomej i nagle optyka się zmienia i postrzeganie o 180 stopni.

 

Mimo wszystko to bardzo smutna wiadomość, oby w końcu odpoczęła od swoich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z nią pisałem, później nie widziałem jej na forum. Zapytałem czy wszystko w porządku, niedawno odebrała wiadomość ale nie odpisała. Wcześniej mówiła że nie pije w ogóle, szkoda że się nie odezwała może dało by się jakoś jej pomóc. Kompletnie nie miałem pojęcia że pije.

 

-- 13 sie 2014, 22:08 --

 

Czemu ona nic nie odpisała, dlaczego nie napisała mi że zaczęła pić. Czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dziewczyny, tym bardziej, że miała dzieci. Nie myslalam, że tak łatwo przedawkować alko z benzo, tym bardziej jak ktoś przewlekle używa.

Będzie to dla mnie odtąd pokusa aby w ten sposób przenieść się do " lepszego świata". Tym bardziej, że od dawna kusi mnie ten wlasnie sposób. Tylko, że nieudane samobójstwo to straszna trauma.

Sylwia Plath napisala nawet wiersz o tym, szkoda, że nie pamiętam go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×