Skocz do zawartości
Nerwica.com

KW. WALPROINOWY/KW. WALPROINOWY + WALPROINIAN SODU/ WALPROINIAN SODU(Convulex/Depakine Chrono, Depakine Chronosphere, ValproLEK/ Absenor, Convival Chrono, Depakine)


Mizer

Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      37
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Mial z was ktos po kw walproinowym dziwne wiercenie/zawroty glowy? :P

Od wczoraj czuje jakies dziwne impulsy, a rano sie schylic nie moglam bo tracilam orientacje i wszystko wirowalo. (wrocilam do brania tego leku po tygodniowej przerwie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, kwetiapina do 300mg i nie będzie potrzebna żadna dupakina, bo taka dawka kwety działa jak stabilizator. Szkoda by było nadmiaru kilogramów. Tym bardziej, że istnieją inne stabilizatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian_Paździoch, Marian, tak, tyle, że ja się na tym nie znam, wiele razy wyrażam sprzeciw w innych sprawach, ale leki zostawiam doktorkowi ;) A jeżeli chodzi o Dupakinę to błagałam go, żeby mi nie dawał tego gówna, powiedział, że Dupakinę wprowadzi na krótki okres czasu, poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, przymulenie po Depakine? Jak najbardziej, ale z czasem mija powoli. Ja brałem 800mg i po niecałych dwóch tygodniach zmuły nie było już wcale.

Dziwię się że tak dużo płacisz za ten lek, kiedy brałem go ostatnio ponad rok temu, pamiętam że za opakowanie 500mg płaciłem bodajże poniżej 10zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depas, dzięki za odpowiedź. Sama nie wiem, czy to brać, to zamulenie jest straszne, a brak mocy jeszcze gorszy. Ja się chyba lepiej czuję bez tego.

A spojrzałam na fakturę, faktycznie cena była dużo niższa po zniżce, ale aptekarka mi policzyła bez zniżki. I dlatego zapłaciłam więcej. No ale jak ja teraz udowodnię, że zapłaciłam więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery jak lek kupowałaś niedawno to powinni mieć receptę. A jak masz fakturę to wyjdzie czaro na białym, że Ci źle policzyli...

 

Co do zamulenia przez depakinę to moim zdaniem to kwestia indywidualna. Ja ją biorę od hoho i nie narzekam wcale. Na początku leczenie czułam się "zrównoważona" - nie chciało mi się być agresywną tak jakby trzymała mnie na smyczy, ale zamulenia sobie nie przypominam w ogóle.

 

Poza tym dawka malutka... Jesteś pewna, że to na bank przez leki, a nie przez pogodę/ciśnienie/niewyspanie/ogólnie chandrę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvonne, kupowałam niedawno, ale na fakturze kwota do zapłaty napisana jest inna niż tak, którą dałam aptekarce. I jak mam udowodnić, że ona wzięła ode mnie więcej?

Ja od wielu miesięcy nie czułam się tak zamulona, a ledwo co zaczęłam brać nowy lek. Pogoda ani ciśnienie nigdy na mnie nie wpływały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla jaj, z czystej ciekawości, poszłabym do tej apteki, poprosiła tą kobietę i przypomniała jej całą sytuację, podkreślając ze takie zachowanie jest nie-fajne. A tak w ogóle jak coś to przecież oni się rozliczają z kasy na zakończenie zmiany albo dnia, więc różnica w razie czego powinna wyjść jak nic.

Drążę pewnie ten temat bo jestem cholernie 'wrażliwa" pod względem takiego kantowania obojętne czy przypadkowego, czy nie. :pirate: i nie puszczam nigdy tego płazem hehe.

 

Hmm.... piszesz, że zaczęłaś brać nowy lek. A może to zamulenie to skutek odstawienia poprzedniego? O ile oczywiście coś wcześniej brałaś... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×