Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

depas masz rację i zobacz człowiek który ma kasę pozycję tyle sukcesów i nie daje rady a co dopiero my zwykli ludzie .Jak dać sobie radę w tym cholernym życiu

 

Ano właśnie. Zupełnie go nie winię, każdy ma prawo decydować o swoim losie, jednak wielu ludzi pomyśli właśnie tak teraz i nie pomoże im to w walce ze swoimi demonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nawet tacy wspaniali ludzie, artyści i geniusze jak Robin Williams niekiedy nie potrafią sobie poradzić z tym cholernym życiem i decydują się je zakończyć przedwcześnie...

Że, jak, co, the fuck?? :shock: Trochę na odwrót chyba... Toż to artyści jako ludzie wrażliwsi i często generalnie inteligentniejsi dostrzegają więcej syfu niż Kowalscy. Podziwiam faceta że przez tyle lat wyśmiewał otaczającą nas rzeczywistość, żal mi że odszedł, ale nie mogę się zgodzić z tym przedziwnym wartościowaniem. To że artysta popełnia samobójstwo to nic nadzwyczajnego; dopiero kiedy Kowalscy zaczynają się wieszać - to oznaka że jest niedobrze.

 

I, tak, jako małe in memoriam:

 

[videoyoutube=HSJ8tvdM-FM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że nie mogę nikomu ufać, bo zawsze kończy się jak zwykle, czyli rozczarowaniem i błędem, za który płacę. Wkurza mnie ten rodzaj samotności, nie dołuje, tylko wkurza. Wkurza mnie, że mam pecha do ludzi, do sytuacji, do niewłaściwych miejsc i niewłaściwej pory. Jak bym była jakaś rozregulowana względem tego lepszego świata, wpadłam w nie to tempo, nie ten strumień rzeczywistości, a wspólnego kroku z lepszą wersją życia nie potrafię znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×