Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy potrafisz utrzymac tajemnice?


hyte

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem wiedziałem o niektórych osobach takie rzeczy, że mógłbym zniszczyć im życie. Jak ktoś jest mi bliski to nigdy nie obgaduję go, o wygadaniu jakieś tajemnicy to nawet nie wspomnę. W sumie ludzie mi ufają i mówią mi o swoich tajemnicach.

Ja za to bardzo rzadko mówię o jakiś dyskretniejszych rzeczach dotyczących mnie. Jestem tajemniczy i dotrzymuję tajemnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem wiedziałem o niektórych osobach takie rzeczy, że mógłbym zniszczyć im życie. Jak ktoś jest mi bliski to nigdy nie obgaduję go, o wygadaniu jakieś tajemnicy to nawet nie wspomnę. W sumie ludzie mi ufają i mówią mi o swoich tajemnicach.

Ja za to bardzo rzadko mówię o jakiś dyskretniejszych rzeczach dotyczących mnie. Jestem tajemniczy i dotrzymuję tajemnic.

Gdybym ja wiedział o kimś coś, co mogłoby zniszczyć tej osobie życie, wykorzystałbym to bez skrupułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem wiedziałem o niektórych osobach takie rzeczy, że mógłbym zniszczyć im życie. Jak ktoś jest mi bliski to nigdy nie obgaduję go, o wygadaniu jakieś tajemnicy to nawet nie wspomnę. W sumie ludzie mi ufają i mówią mi o swoich tajemnicach.

Ja za to bardzo rzadko mówię o jakiś dyskretniejszych rzeczach dotyczących mnie. Jestem tajemniczy i dotrzymuję tajemnic.

Gdybym ja wiedział o kimś coś, co mogłoby zniszczyć tej osobie życie, wykorzystałbym to bez skrupułów.

Ja wiem o wielu osobach rzeczy które wiem ,ze mogłyby zniszczyć ich życie rodzinne/zawodowe/towarzyskie. Parę osób podłożyła mi świnię ale mimo to nie wykorzystałam tego co wiem/mam.

Mam nadzieję, że to się we mnie nie zmieni. Jeden przypadek kiedy mogłyby mi puścić moralne hamulce - dobro mojej rodziny w tym przyjaciół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×