Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Maggda92, no ja właśnie nie wiem, co się dzieje. Jakaś baba pretensjonalnie zaczęła do mnie gadać z nieba. A ja się jej boję :(

Zapewniam że to nie matka boska. Lepiej idź z tym do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jakim cudem ludzie w sieci mogą mnie akceptować i lubić (albo tylko mi się tak wydaje :roll:), a dla tych z mojej okolicy jestem śmieciem :roll:

Według mnie nie jesteś śmieciem i powinnaś to w jakiś sposób pokazać ludziom w Twojej okolicy. Śmieciami są te osoby, co mają do Ciebie jakieś wąty.

 

Właśnie pomysłów na pokazanie brak :roll:

Ja ci mogę podać jeden pomysł, ale kontrowersyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklopka gdzieś to podczep koniecznie, bo im więcej pozytywnej energii tym lepiej!

No właśnie, co tu wszyscy tacy podenerwowani, ja się staram

 

W ogóle jak się dzieje coś obiektywnie złego, komuś trzeba pomóc, to jestem bardziej zmotywowana, niż jak siedzę i roztrząsam swoje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę podać jeden pomysł, ale kontrowersyjny.

 

Jaki?

Jeśli ktokolwiek odważy się potraktować Cię jak śmiecia, pierdolnij go w ryj. Zapewniam że ten sposób działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, Rozumiem,że nie masz siły siedzieć całego dnia. Ale jak masz mieć takie samopoczucie jak teraz... Mam nadzieję,że po nowych lekach przejdzie ale jeśli nie to musisz o tym powiedzieć lekarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, To na pewno będziesz miała bardzo często do czynienia z nowymi ludźmi, szkoła, będziesz się dalej jeszcze uczyć? to ciągle są nowi ludzie. A pomyśl sobie o tych co Cię otaczają jacy są puści skoro w ten sposób Cię traktują nie znając Ciebie, nie wiedząc jaka na prawdę jesteś- oceniają z góry. Kim są? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×