Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie, zapomniałam się pochwalić :mrgreen: Kupiłam sobie dzisiaj w Biedrze różową teczkę z Furby, i jest tak dziecinna, że aż fajna :lol:

To ja się pochwalę, że kupiłem sobie wczoraj w Białowieży koszulkę z rysiem i żubrem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam,aby większośc młodzieży była wredna, tylko tą wredną częśc bardziej widac...

A ja mieszkam przy gimnazjum i mam codziennie pokaz zachowania dzisiejszej młodzieży. Nie można z domu wyjść, żeby się nie narazić na nieprzyjemności.

 

To pomyśl, że ja chodząc do gimnazjum byłam główną zbieraczką nieprzyjemności :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam,aby większośc młodzieży była wredna, tylko tą wredną częśc bardziej widac...

A ja mieszkam przy gimnazjum i mam codziennie pokaz zachowania dzisiejszej młodzieży. Nie można z domu wyjść, żeby się nie narazić na nieprzyjemności.

 

To pomyśl, że ja chodząc do gimnazjum byłam główną zbieraczką nieprzyjemności :roll:

A myślisz że u mnie było inaczej? Dlatego zmieniłem szkołę. A w nowej szkole powtórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, przestań już odpowiadać bo zakończyłam dyskusje.

i jeszcze na to ci odpowiem nie masz prawa BO ja broniłam siebie za to TY swoim zachowaniem mogłaś nawet spowodować wypadek a tym samym śmierć...

sprawa druga gówniara która do mnie się sadziła nie miała 12, ba nawet 16 lat więc daruj sobie. była starsza

raczej już nie odpowiem, i powtarzam po raz kolejny i ostatni MIŁEGO DNIA

 

-- 11 sie 2014, 16:38 --

 

kosmostrada, pewnie jest racja w tym co napisałaś

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, sorki, ja mam inny "światopogląd" i nie będę nikogo głaskać za każdym razem po główce gdy robi,w moim przekonaniu, nie tak.

Młodzież była, jest i będzie, świrnięta. Sama mając 11-12 lat wyżywałam się na innych wyśmiewając, rzucałam butelkami w przejeżdżające samochody. Zapomniał wół jak cielęciem był.

Był moment, że przez takie dziewczyny jaką Ty byłaś, bałam się iść do szkoły. Była ich garstka z tym co jest dzisiaj ale jednak. Ja nigdy jako dzieciak nie wyśmiewałam i nie gnoiłam "słabszych". Nie, nie należałam do końcówki łańcucha pokarmowego klasy, była totalnie przeciętna.

Mi się wydaje, że to trzeba mieć totalny brak empatii, może jakieś zaburzenie osobowości, a może po prostu niektórzy tacy są i jedyne co może im pomóc to wpier....l.

 

Rozpisałam się ale mnie poruszył post Maggda93.

Koniec.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że u mnie było inaczej? Dlatego zmieniłem szkołę. A w nowej szkole powtórka.

 

Mieli do Ciebie jakieś konkretne "ale", czy tak po prostu?

Chyba po prostu im się nudziło. Ale to już się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, :-| najważniejsze że masz to już za sobą

 

-- 11 sie 2014, 16:47 --

 

Infinity, ja pierdole, nie wierze!!!!!!!!!!!!! ze mną skończyć a nie w ogóle czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×