Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, To biegaj co Cię trzyma? :mrgreen:

 

Doberman, No i SI. Fajnie,że masz pracę :)

 

-- 11 sie 2014, 15:54 --

 

kosmostrada, Nie choruje od wczoraj i wiem co mi dolega. Leki jeszcze nie działają bo za krótko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Ja nie mam, ja mam ją w dupie.

Martwię się o siebie,żebym kiedyś przez taką łajze nie narobiła sobie kłopotów.

Sama się prosi żeby ktoś ją nauczył jak powinna się zachowywać.

 

-- 11 sie 2014, 15:56 --

 

cyklopka, Ahhh Ci sąsiedzi :P Wiem coś o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, można zwrócić uwagę, a nie szarpać się i bić choć to nie pomoże ale nikt nie ma prawa aby zastosować przemoc, a małolaci tacy już są, jedni wyrosną inni nie, ale coż...

 

Kasia myśl co chcesz ja się nie dam obrażać.

I nie małolaci już tacy są, bo ona tak samo nie ma prawa OBRAŻAĆ MNIE bo kim ona do cholery jest??????

 

 

Doberman, bo to nie chodzi o to, żebyśmy wymierzali "sprawiedliwość", tylko żebyśmy kontrolowali swoje emocje dla własnego dobra.

Z tym się zgodzę,że dla własnego dobra muszę łapać nad sobą kontrolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Magdę "poniosło" i raczej to chwilowe a co do Ciebie Doberman, Marcinie to gorzej bo masz taki światopogląd.

Nie uważam żeby mój światopogląd był zły. Ludzie powinni szanować innych, a jak nie szanują, to trzeba ich nauczyć szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, cyklopka, ja w pełni popieram to co zrobiła Maggda92. To jest bardzo zbliżone do moich metod uczenia ludzi kultury.

czyli "uczysz" małolatów że problemy rozwiązuje się przemocą, chwalebne! :roll:

 

-- 11 sie 2014, 17:07 --

 

:papa::papa::papa::papa: Wiem że Ciebie Marcinie i tak nie przegadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, cyklopka, ja w pełni popieram to co zrobiła Maggda92. To jest bardzo zbliżone do moich metod uczenia ludzi kultury.

czyli "uczysz" małolatów że problemy rozwiązuje się przemocą, chwalebne! :roll:

Jak bym nie rozwiązywał problemów przemocą tak jak inni, to świat by mnie pożarł. To nie ja uczę innych przemocy, to ja się nauczyłem przemocy od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba z dwojga złego wolała, jakby ludzie mogli bić cudze dzieci, a nie swoje. No ale to taka moja fantazja :105:

 

Maggda92, raz był piorun bardzo blisko, błysk i grzmot na raz, potem ściana wody, brak widoczności, grad, a teraz już w miarę jasno i tylko krople wody na szybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Ich tego nie trzeba uczyć bo jak widać oni to mają w głowach już chyba od urodzenia.

Nasrane mają i to równo. Ja jakoś nie miałam takiego pierdolca jak byłam w ich wieku,żeby obrażać ludzi na ulicy bez powodu!!!!!!!!!!!!!

To jest ok? NIE JEST.

Zobacz jak się dzisiejsza "młodzież" zachwowuje.

Według Ciebie nie zasługuje jedna z drugą dostać w mordę kiedy wyśmiewa chorego człowieka w autobusie? Nie raz to widziałam

Nie zasługuje, żeby dostać w mordę kiedy sam jedne z drugim rzuca się z łapami do słabszego?

No sorry.

Świat nie jest czarno- biały.

 

Też już mi się odechciało gadać, bo weszłam się wygadać wyrzucić z siebie nerwy a wkurwiam się jeszcze bardziej

 

cyklopka, No no, ale mi chodziło o to czy w ogóle jak jest burza to lubisz oglądać latające pioruny? ;P

 

To nie ja uczę innych przemocy, to ja się nauczyłem przemocy od innych.

 

Otóż to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Jestem zdołowana i agresywna. Nie wiem czy Asia Ci mówiła co wczoraj zrobiłam?

Byłam w focusie, szła gówniara i mnie nie miło skomentowała, odwróciłam się, cofnęłam, złapałam za szmaty i dostała w pysk.

Przyleciał ochroniarz ale stał jak kołek nic nie powiedział.

Albo te leki zaczną działać albo to się skończy źle.

 

Ha, ha dobra jesteś Maggda92, ja też kiedyś zrobiłam coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, sorki, ja mam inny "światopogląd" i nie będę nikogo głaskać za każdym razem po główce gdy robi,w moim przekonaniu, nie tak.

Młodzież była, jest i będzie, świrnięta. Sama mając 11-12 lat wyżywałam się na innych wyśmiewając, rzucałam butelkami w przejeżdżające samochody. Zapomniał wół jak cielęciem był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×