Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, bo rano byłam tylko na usunięciu kamienia i osadu nazębnego i to mi robiła asystentka stomatologiczna ;)

a druga już u pani doktor to w związku z moim jednym zębem, z którym coś się dzieje i ogólnie chce porozmawiać o założeniu aparatu ortodontycznego, żeby się zorientować w kosztach i w tym co jeszcze musiałabym zrobić przed założeniem aparatu ;)

 

a Norwegia mama nadzieję, ze się spełni :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, mirunia, te marzenia dla są nie do spełnienia. Po pierwsze: samolot-lot nierealny, po drugie koszty-renta nie umozliwia tego.

Nie wiem, jak bym się czuła w tamtych warunkach, ale mnie ani ciemność, ani zimno, nie przeszkadzają...

 

acherontia-styx, cieszy mnie fakt, że Młodzi ludzie dbają o ząbki... :D i w ogóle o higienę jamy ustnej, bo to takie ważne, nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, cieszy mnie fakt, że Młodzi ludzie dbają o ząbki... :D i w ogóle o higienę jamy ustnej, bo to takie ważne, nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych.

 

jasaw, po tej wizycie jak usłyszałam jaki mnie czeka wydatek na poprawki, które są do zrobienia jeszcze przed założeniem aparatu, to muszę ten aparat poważnie przemyśleć, bo pewnie wydam równowartość jednego łuku na zrobienie tego, a sam aparat 4 tysiące :roll:

nie liczę już późniejszych wizyt kontrolnych co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam od weta, kawałek drogi mam z buta, ale dałam radę! Brawo ja! W nagrodę chyba, dokładnie jak weszłam do domu, to chlusnęło.

 

Acherontia-styx No aparat to duży wydatek. Niestety przypomniałaś mi, że trzeba się u dentysty pokazac, a tak usiłowałam o tym nie myślec. Cały czas teraz macam językiem mój nadłamany ząb. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Jestem zdołowana i agresywna. Nie wiem czy Asia Ci mówiła co wczoraj zrobiłam?

Byłam w focusie, szła gówniara i mnie nie miło skomentowała, odwróciłam się, cofnęłam, złapałam za szmaty i dostała w pysk.

Przyleciał ochroniarz ale stał jak kołek nic nie powiedział.

Albo te leki zaczną działać albo to się skończy źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Jestem zdołowana i agresywna. Nie wiem czy Asia Ci mówiła co wczoraj zrobiłam?

Byłam w focusie, szła gówniara i mnie nie miło skomentowała, odwróciłam się, cofnęłam, złapałam za szmaty i dostała w pysk.

Przyleciał ochroniarz ale stał jak kołek nic nie powiedział.

Albo te leki zaczną działać albo to się skończy źle.

Dobrze łajzie zrobiłaś. Oduczy się komentowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, Hej, też tak uważam i wyrzutów sumienia to ja nie mam.

Tylko obawiam się jednego,żeby kiedyś mnie gorzej nie poniosło, wiesz.

Bo wczoraj to ona się chyba nie spodziewała takiej reakcji a jeszcze była z koleżanką, której nawet w tym wkurwieniu nie zauważyłam dopiero potem.

Dziękować Bogu,że nie próbowała jeszcze kłapać jadaczką BO chyba bym spędziła wieczór na komendzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×