Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Biała lista" lekarzy


Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony gorąco polecić mogę Ewę Mioduską. Wcześniej leczyłam się jeszcze u jednego psychologa, ale tak naprawdę dopiero u pani Ewy poczułam się naprawdę wysłuchana. Więcej na temat jej usług możecie sobie poczytać na jej stronie: http://ewamioduska.wix.com/psycholog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraków, psychiatra: Łukasz Kapusta. Przyjmuje na NFZ, przychodnia na os. Uroczym 2.

Empatyczny, niesamowicie miły, uprzejmy, poświęca pacjentowi czas, cierpliwy, można dzwonić, jak to powiedział "o każdej porze", spokojny. Od 8 lat łażę po psychiatrach, psychologach i ten człowiek jest dla mnie ewenementem w dzisiejszej służbie zdrowia. Niezwykle ciepły, profesjonalny i dobry lekarz/człowiek. W całym swoim życiu nie zetknęłam się z tak dobrym, pod każdym względem lekarzem.

Z czystym sumieniem mogę polecić. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

self, Słyszałam dobre opinie o dr. Annie Wojtaś, ale nie byłam osobiście. Przyjmuję na NFZ w Gdyni i prywatnie w Gdańsku, jeżeli się nie mylę. Psychiatra i psychoterapeuta w jednym, jednak mnie nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klinika Wolmed - Dubie 1A, Szczerców k. Bełchatowa, woj. łódzkie - RAFAŁ HARMAZY - jeden z najlepszych psychiatrów z jakimi się w życiu spotkałem. Bardzo kompetentny, uprzejmy, z poczuciem humoru. Poświęca pacjentowi dużo czasu, podchodzi kompleksowo do problemów pacjenta, chętnie odpowiada na pytania związane z chorobą i procesem leczenia. W Klinice WOLMED jest zastępcą ordynatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony gorąco polecić mogę Ewę Mioduską. Wcześniej leczyłam się jeszcze u jednego psychologa, ale tak naprawdę dopiero u pani Ewy poczułam się naprawdę wysłuchana. Więcej na temat jej usług możecie sobie poczytać na jej stronie: http://ewamioduska.wix.com/psycholog

 

"Naprawdę wysłuchana"?! WTF czy terapeuci naprawdę są tak beznadziejni że myślą że ludzie przychodzą do nich na pogaduchy? Żal.pl co za spam i antyreklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby polecić psychiatrę przyjmującego w Trójmieście??

 

 

Mogę polecić Panią Izabele Łucka - bardzo dobry psychiatra z wieloletnim doświadczeniem, na co dzien pracuję na srebrzysku(jest ordynatorem jednego z oddziałów) ale ma swój gabinet i przyjmuje prywatnie. Prowadzi również psychoterapie. Droga, bo jedno spotkanie kosztuje od 100zł wzwyż(nie wiem jak jest teraz, dane sprzed 3 lat) ale za takiego lekarza to warto zapłacić. Mogę polecić też Panią Bożene Pietraszczyk-Kędziora. Obie Panie są empatyczne i ciepłe. To jedne z tych lekarek do których przychodzisz na pół godzinną wizyte i wychodzisz po godzinie(oczywiście bez dodatkowych opłat) Jeśli chodzi o cennik to nie wiem ile sobie liczy za pomoc :P

 

 

Za to z całą pewnością mogę przestrzec przed lekarzem Panem Romanem Ludkiewicz. niestety to jeden z tych psychiatrów, którzy mają dużą wiedze, doświadczenie, ale kompletny brak zainteresowania pacjentem. Właściwie czuć, że chcę się pozbyć jak najszybciej pacjenta i miałam nieodparte uczucie, że zależy mu na wypisaniu recepty i tyle. na PIERWSZYM spotkaniu sprawdził jakie leki brałam, wypisał je co zajęło mu 5 minut, dał recepte i spytał "czy coś jeszcze?" "może Pani iść". Myślę, że nadaje się wyłącznie do pracy jako superwizor.

 

Jak Cię interesuje to mogę jeszcze polecić bardzo dobrego psyhoterapeute w Gdansku/Gdynii :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójmiasto/ NFZ:

Konkretnie Pruszcz Gdański

dr Sołtys - psychiatra

Spośród wielu lekarzy, człowiek najwnikliwiej analizujący. Mało mówi, ale pasowało mi jego analityczne podejście i odważne strategie. Niestety wyniósł się z Gdyni aż do Pruszcza i teraz tułam się po konowałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×