Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, już miałem nie dawno mały odpoczynek od siłowni, teraz zbliża się kolejny (moje ostatnie 2 treningi to poniedziałek-wtorek :cry::cry: jeszcze ewentualnie piątek ale to już taki lekki w domowej siłowni). Od przyszłej soboty co najmniej 2 tygodnie przerwy od cięższych treningów :(

 

Ps widzę, że forma jest :great:

 

edit: trochę to śmiesznie zabrzmi, ale właśnie sam dodałem sobie motywacji na te ostatnie treningi :lol: Z jednej strony narzekam na możliwe przetrenowanie, z drugiej strony na nadchodzącą przerwę w treningach... normalnie jak baba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, ja niedawno wróciłam po miesięcznej przerwie. cos tam się dzieje, ale to nadal nie to. najważniejsze, że lubię trening siłowy reszta przyjdzie sama.

 

może właśnie potrzebujesz dłuższej przerwy, a jeśli nie to ja już nie wiem czego potrzebujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu sobie rozpisałem jakiś plan treningowy.

Dziś pierwszy dzień ćwiczeń wg planu. Trochę szkoda, że brakuje mi trochę sprzętu, ale lepiej ćwiczyć bez sprzętu, niż w ogóle nie ćwiczyć.

Tylko teraz gdzie tu bieganie zmieścić jak 5 dni na trening mam przeznaczone. hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ułożyłem sobie trening na 5 dni, w każdy dzień inna partia.

wg tego - http://www.muscleinfo.pl/jak-zbudowac-mase-miesniowa-czesc-i-trening.a2067

 

Co daje ćwiczenie? Lepsze samopoczucie, trochę pewności siebie, lepszą samoocenę i takie poczucie że robię coś dla siebie. Skąd w ogóle takie pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening nóg zrobiony. Wyczuwam, że jutro będą zakwasy, bo nogi to prawie nigdy nie były u mnie ćwiczone.

Koniecznie muszę uzbierać na ławeczkę i obciążenie, hantle i sztangę łamaną. Pewnie kupię coś w takim stylu, tylko kiedy ja na to uzbieram :mhm:

Aktualnie mam w domu tylko jeden hantel 8kg, ściskacz i taką zwijarkę do ćwiczeń przedramion (polecam zrobić takie coś). Do tego ćwiczę więziennymi metodami, worki z piaskiem i różne kombinacje z nimi. A i dziś jeszcze przyniosłem sobie takie płyty kuchenne, 6 sztuk, jedna waży około 5kg. trochę nieporęczne ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Ale motywacja jest gigantyczna na ćwiczenie, obym się w to już na dobre wkręcił. Nawet sobie dziennik założyłem i opisuje treningi. :)

Ćwiczcie i bądźcie piękni i fit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałam tydzień przerwy, bo mnie deprecha powaliła i do tego niezdrowe żarcie i mnóstwo słodkości. dzisiaj idę chociaż bardziej się zmuszam, żeby tyłek ruszyć.

cukier zabija! biała mąka też :(

a ja od paru miechow ćwiczę łydkę i nawet cosik widzę. no i niedawno bicek+przedramie to na razie tylko sila sie zwiększa powoli. no i rower ale to standard norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×