Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Niejasności, pomówienia za plecami, zbieranie haków, antypatii, nastawianie jednych na drugich itp, itd.

Ponieważ uczono nas na terapii aby rozwiązywać owe konflikty konstrukcyjnie, więc może taki temat nie byłby zły.

Nie chodzi tu o bluzganie ( choć sama mam na to ochotę) ale o rozmowę o uczuciach jakie dana osoba w nas powoduje i dlaczego.

Nie zakładam tego tematu tylko w swoim imieniu ale powiedzmy, że jestem ja zniosę bluzgi bo forum to tylko jakiś tam mój mały wycinek z życia

Pytania? Chęć usunięcia tematu? Wasza wola.

 

p01pcrqp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak na koniec...tak naprawde nikt tu o mnie nic nie wie, nawet osoba ktora dostała cos ode mnie. Podszywałam sie pod przypadkowe osoby,nie ze złości ale dlatego, żę wiem jak to działa. ajaeśli udzialełam rad to szczerze, o sobie...niekoniecznie. Nic wiecej nie napisze, tez mialam tu swoich informatorów. Znikam bo pomocy tu i wsparcia nie dostaje się jeśli nie jestes w klubie VIP.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mjp, konkret to konkret, faktyczne sytuacje bez wtretów emo.

 

 

nie widze jakichkolwiek zabiegów autoki zeby probowala cokolwiek zrobic z tym, ze czuje sie niedoceniona przez otoczenie i to jest dla mnie przyczynkiem do tego ze jej pasi taki stan rzeczy.

 

Za duzo mam lat zeby tlumaczyc jakiejs nastolatce ze uroda nie ma zadnego znaczenia.

 

Nie widze u niej zadnej pasji,niczego co dawaloby mi sadzic ze jej nie chodzi tylko o to zeby zryc , srac i kopulowac.

Jeszcze polowe biedy zeby interesowala sie uroda, kosmetykami, czytala na ten temat.

 

Wy tak wszystko czytacie wprost. Jaak ktos sie ukorzy przed wami,zrobi z siebie ofiarkę to tulicie i pocieszacie a jak ktos krzyczy nienawidze was to bierzecie to do siebie i nie patrzycie glebiej, nie zobaczycie wiec ze ktos moze byc na granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/od-1-stycznia-2015-roku-bedzie-obowiazywal-nowy-dowod-osobisty/n04q1

rok temu właśnie wymieniłem swój dowód osobisty na nowy bo kończyła się ważność.udało mi sie to załatwić zdalnie bez jechania 1000km do rodzinnego miasta.a teraz kretynom z rządu coś się uroiło z nudów i po kiego grzyba mam wymieniać swój ważny 9 lat dowód osobisty?bo w dowodach wprowadzą kolejną pieriestrojkę i zamiast podpisu posiadacza będzie w nim scan siatkówki?odciski palców?zapach pochwowy?i co? mam zapierdalać 1000km bo popierdoleńców z nudów olśniło?nawet jeśli wymienię to z miesiąc pojawi się kolejny nagłówek że wszyscy musimy wymienić dowody osobiste na podskórne chipy takie jakie mają pieski i kotki?czemu psychiatria nie wezmie się za tych popierdoleńców z rządu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE: BY WYRZUCIC TO Z PAMIĘCI CZY MOGĘ USUNĄĆ CAŁY TEMAT KTÓRY ZAŁOZYŁAM? Wydaje mi się że nie, ale jakby tak dało się bardzo proszę o wskazówki.

Dzięki za odpowiedz - już sie pozbierałam - czuję się laską teraz którą chciał mieć jako krolika doświadczalnego - gdy już by mnie miał by mnie zostawił - a udawał cały czas kogoś innego tylko po to by się ze mna kochać fizycznie. Gość okazał się niedojrzałym dzieckiem do kwadratu. Udało wymazać mi się spedzony rok razem z pamięci - dzięki jego poniewieraniom słownym a raczej pisemnym. Bo nawet nie miał jaj by mi to powiedziec w oczy tlyko widząc mnie skamlał i plakał, a pisał do mnie tylko po to by po mnie jechac doszukując się kazdego błedziku jaki inni mogliby uznac za zalete wrecz ale mneijsza - a ja glupia czytałam z łzami w oczach - odpisująć po chwili udając że mnie bawi to lub że mam to gdzieś, z kilka dni w sumie pisał przez ten miesiąc - raz tylko był miły raz jeden jedyny - podziekowałam mu że przeprowadził miła konwersację - myslalam że zmądrzał i normlanie mozna bedzie z nim w skzole w pazdzierniku pogadac a jednka.. zachował się jak taki kolega z gimnazjum co zawsze mi blyszczyk podkradał i się nim malował i dubał w nosie:D. Ale ostatnia rozmowa - skresiła go na tyle, że nawet o nim nie myslę, nie snię, nie tesknie - zachował się jak dziekco coś w stylu wyskakiwał: "hahaha ja już nie chce z toba być! hahahaha" :) podczas normlanej rozmowy.. Mój Boże jak koles trafi na inną to tak go przyszlifuje równo, że bedzie wtedy płakał za taka "za dobra dziewczyna jak na dzisiejsze czasy" a przy okazji jak kiedys przeczyta co do mnie pisał złapie się za głowe i powie: jak mogłem kobiecie takie rzeczy pisać-zachowałem się jak smieć.. ale to za pare lat zapewne dopieor, jak już przeleci kilka dziewczyn i zrozumie co w zyciu jest najwazniejsze. Że miał wszystko. Pieniadze samochod prace szkołe i zakochana dziewczyne chcącą zrobic dla niego prawie wszytsko, ktora w zyciu by go nie zdradziła. Podsumowując - ten chłopiec chce być jeszcze sam i się bawić i przeleciec kilka lasek tak jak to robią faceci z BMW z jego miejscowosci, a jak już hajtać się to z taką co wpadnie ;-) bo tak to sluby w jego rejonie nie są modne z miłosci ;) brak słów. Ciesze się z całego serca... że już z nim nie jestem.. tymi kilkoma chamskimi dziecinnymi rozmowami kompletnie bez jaj kolesia przygasił to co się tliło to co trzymało przy nim mnei na tyle, że mimo jego wad kochałam go tak mocno, że ich nie widziałam - zbyt mocno. Ważne, jedyne z czego jestem dumna, że mu niee dopiekłam na koneic tylko potulnym barankiem byłam i oczywiscie to, że mu się niee oddałam. Najlepsza zagadka jest dla bystrych dziewczyn - gdy dalas się nabrać na jego kłamstwa - to czy on kłamał cały czas udajać kogos innego czy naprawdę się zmienił a po jakimś czasie wrócił stary Damian po prostu? Jak zobaczyć że facet udaje kogoś innego.. Chyba po prostu szukać meżczyzn co mieli juz z 1 zwiazek za sobą i w razie czego już wiedzą na czym rzecz polega i wiedzą że bądź co bądź ale facet kobietę ma szanować i o nią dbać.. To normlane w małżeństwach z miłości. Wiem, że istnieją jeszcze tacy faceci - moja przyjaciółka wyszła za takiego chłopaka własnie.. naprawde idealny kandydat na męża. I z całego serca cieszę się że do tego ślubu doszło. Bo najgorsze to wybrać niegrzecznego chlopaka od tego porzadnego pracowitego ponad swe siły i choc przystojnego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie takie pytania generalizujące "Czy mężczyźni..?", "Czy każda kobieta?", "Faceci są.."

Przecież każdy jest inny...

 

Mam jeszcze pytanie, czy naprawdę każda dziewczyna uprawia co najmniej raz w tygodniu seks z chlopakiem? I robi Mu loda, badź robi Mu dobrze?

Nie. Są takie, które uprawiają seks co najmniej raz dziennie i posuwają się do bardziej zaawansowanych pieszczot i praktyk niż wymienione przez Ciebie. I mają z tego wiele radości. Albo nie mają.

Są takie, które nie uprawiają wcale. I są mimo to szczęśliwe. Albo nie są.

Np. dla mnie częstotliwość seksu raz/tydzień to bardzo mało, tylko jakie to ma dla Ciebie znaczenie?

 

Czy to jest normalne? Dla mnei nei było

Jakie masz kryteria tego, co jest "normalne"?

Dla mnie nienormalne jest robienie czegoś wbrew sobie, czyli:

-jak robisz komuś dobrze, mimo, że nie masz na to ochoty (a potem masz żal do drugiej osoby, a nie do siebie samej)

-jak nie robisz komuś dobrze, choć masz na to ochotę, bo przejmujesz się, że ktoś inny uważa to za grzeszne, obrzydliwe itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szrama - jak mogę skontaktować sę z adminem/administratorem. Poszukam jeszcze ale na pierwszy rzut oka nie widzę :(.

To tylko moje ułomne zdanie ale niestety (nie zawsze!) BMW zmienia człowieka znam wiele takich przypadków ale nie wgłębiam się by nikogo nie urazić, bo znam jeden jedyny, którego auto którym jezdzi nie zmieniło wcale. Jednak w miejscowsci mojej byłej miłości BMW jest wyznacznikiem charakteru. Sam tak twierdził i cały czas to powtarzał.

Wcześniej liczyłam od bardziej zwykłych osób na odpowiedź co są mniej tolerancyjni co do robienia tego co się lubuje ;) jednak teraz to już dla mnie niewazne - jestem sobą i się do niczego nie zmuszam i jest mi z tym naprawdę dobrze. Przerazające jest to że byłam w stanie z nim życ do końca zycia, mimo, że czułam się samotna i niezrozumiana w tym związku a całe dobro jakie posiadam było odbierane jako zło, które musze zmienić, bo zyje w swoim dobrym swiecie - tak twierdził. A swiat jest zły a ja nie umiem tego akceptować. Jest zły owszem - ale przeciez po co myslec o tym całym źle o melinach gwałach szarpaninach czy tez wojnach sprzed iluś dziesiątek lat - gdy to MNIE nie dotyczy. Ale widocznie on jest negatywną postacią nastawioną do zycia bojowo a ja chcę być szcześliwa po prostu. Są faceci co bardziej poztywnie widzą swiat. Znów to napisze - tj obecny mąż mojej przyjciółki. Dzięki niemu wierzę w miłość meżczyzn do kobiet.

Uważam, że więcej dziewczyn jest porządnych niż nieporządnych, jednak nie jest to analogiczne w przypadku mezczyzn (zależy od znajomości - ja staram się przebywać wśród dziewczyn, które są porzadne i choć chciałby być niegrzeczne nie zrobią tego bo wiedzą, że pewnych granic się nie przekracza by facet miał do Ciebie szacunek) - mozna się denerowwać ale wszystkie te przypadki mają racje. Seks ok, mizianko ok. Ale wszytsko co jest poza standardem - jest normalne jednak trzeba się liczyć z tym, że tak naprawdę filmy gościu zacyzna mieć w głowie i z grzecznego chłopca stać się moze maniakiem seksualnym - żadna z moich blizszych kolezanek by nie chciała takiego faceta wbrew pozorom. Lepszy taki co powie: kochanie upieczmy placek niż zrob mi dobrze bo mam ochotę. Są na bank osoby, które wolą na odwrót, ale żona oczekuje szacunku od męża. I takie jest moje głupie podejscie, które widze wiele osób też ma podobne. Mimo to wmawiałam sobie, że muszę bo go stracę, że każdy facet chce i musi dostać, bo takich bajek mi najwkrecał ten Pan. Ah tam, było minęlo - poczuję się teraz rok młodsza ;- ) bardzo proszę o wskazówkę co do usunięcia tematu - też będę szukać jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mężczyzni nie szanują intelektu kobiet i na siłę im wciskają kutasy i spermę w jape,w dupe najczęściej kiedy kobiety o to nie proszą lub chcą czego innego.widać to jak na dłoni na czacie interia czateria.wielce się oburzają na odpowiedz"lepiej mi zaproponuj wycieczkę na islandie a nie takie gówno jak chcesz mi sprawić przyjemność"

 

-- 10 sie 2014, 13:03 --

 

mężczyzni ochoczo wciskają kobietom seks bo jest za darmo.za bilet lotniczy trzeba zapłacić,za zakwaterowanie trzeba zapłacić temu się burzą jak sodówa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy taki co powie: kochanie upieczmy placek niż zrob mi dobrze bo mam ochotę. Są na bank osoby, które wolą na odwrót, ale żona oczekuje szacunku od męża. I takie jest moje głupie podejscie

No faktycznie jest głupie, bo niby dlaczego pieszczenie ustami ciała kochanej osoby, której się jest wiernym, miałoby być brakiem szacunku?? :shock:

 

Stawiasz sprawę tak, że jedno nie może iść w parze z drugim. A przecież można mieć bliską relację, pełną szacunku, zrozumienia, w której partnerzy czują się dobrze - i wyrażać swoją miłość np. poprzez ochotę na pieszczenie całego ciała partnera, w różny sposób, bez zmuszania kogoś/siebie, bez poczucia upokorzenia, z obopólną ochotą i zgodą na taką zabawę. Zresztą nawet ksiądz o seksie oralnym pozytywnie pisze, i co Ty na to? ;)http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101023/REPORTAZ/333022746

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha co ty palisz ziom :pirate::pirate:

 

bo to jest lepsze niż najlepsze polskie dowcipy.z męskiej głupoty często łzy lecą ciurkiem pól dnia a twarz boli od ustawicznego napięcia mięśni.najgorsze jest to iż wiele bab jest równie głupie jak oni.i błędne koło się zamyka,rodzą się sieroty a przytułki mają gumowe ściany.smutne 80% społeczeństwa zabija za tabliczkę czekolady bo akurat w tej chwili ma smaka.płaci za to oczywiście dziecko.jeśli wskoczy baba na prv i z tematu seksu zejdziesz na temat broni czy lotnictwa to baba zaraz urywa rozmowe i to jest głupie.nikt nie chce gadać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×