Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kochani :smile:

Moj dzisiejszy dzien zaczol sie pare godzin temu i nie bedzie on za latwy. Drugi tydzien zostaje w domu sama ,cale przedpoludnie,a mam z tym troche problem. Cuz i ten lek trzeba jakos przezwyciezyc,tylko nie zawsze mozna.Jedno jest pewnie nie bede siedziec tylko znajde sobie jakies zajecia! Moze nie bedzie tak zle? Juz jak to do was pisze to jest mi troche razniej,bo wiem ze mnie zrozumiecie.Tylko dlaczego ten zoladek tak sciska.

Ice Man Dzekuje za mile powitanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie znowu załamka Byłam pytać się jak tu by wymeldować małżona z domu bo jest zameldowany na stałe. Kurcze i tylko jest jedno wyjście moja mama ma iść (bo ona jest właścicielką mieszkania) do sądu i złożyć papiery o eksmisję. Stokrotka_G, nie ma co się denerwować że jesteś sama w domu ja też przez to przechodziłam (nienawidziłam być sama w domu-bo zaraz paniczne lęki miałam) ale przynajmniej mnie to nauczyło być samą w domu i teraz jestem szczęśliwa jak jestem sama niczego już się nie boję Kiedyś wystarczyło że ktoś tylko wyszedł do sklepu i już się trzęsłam a teraz o proszę mogę być w domu sama cały dzień i jest super. Zajmij się czymś przejdż się na spacer chociaż kurcze zimno jest albo poczytaj Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka wlasnie tak zrobie,zaraz ide na rowerze pojezdzic,moze sie troche rozluznie.Wiesz jakos nie moge sobie miejsca znalesc,ani czyms zajac.Czuje ze jestem w ciaglej gotowosci do odpierania atakow mojej nerwicy,stad biora sie te napiecia.......

Dzieki za wsparcie,choc widze ze sama masz klopoty :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prze**** :/ scialem wlosy zeby nie wygladac jak baba. wbijam dzisiaj do szkoly i chyba z 4 osoby mi powiedzialy ze w krotkich wygladam jak baba... kur*** odrazu natretne mysli... jak ktos sie smial gdzies to myslalem ze o mnie... czulem sie jak schizofrenik. masakra pozatym straszna derealizacja i zmeczenie... mam juz dosyc;( pozatym mam podobno kobiece rysy twarzy tak uslyszalem .... ja jeb*** czuje sie jak ciota jakas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Ja z tej okazji zbunkrowałem się w pokoju przed komputerem i cieszyłem się z faktu, że układy elektroniczne wydzielają całkiem niemałe ilości ciepła i zastępują mi zimny jeszcze z powodu nieuruchomionego centralnego kaloryfer :mrgreen:

 

alepysiak5, z tego co wiem to przedstawicielki płci pięknej bardzo lubią a czasem nawet szaleją za takim wizerunkiem jakiego ty chcesz się pozbyć (częściowo się pozbyłeś), więc lepiej bądź sobą, nie myśl, że odstajesz od tłumu, ale że się z niego wyróżniasz.

 

offtopic, ostatnio wstaję regularnie koło 11-12 i to z wielkim wysiłkiem, ciężko tyłek podnieść, IMO taki powakacyjny i zarazem jesienny skutek uboczny. Trzeba będzie się rozkręcić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mi jest mdleje srednio 2 razy w miesiacu.. trace przytomnosc dzis w realu nie zdazyl mnie zlapac moj chlopak i upadlam nagle zbiegowisko ludzi otworzylam oczy i nie wiedzialam dlaczego leze...

 

2tyg temu na koncercie skonczylo sie tym ze znalazlam sie w karetce pod kroplowka mialam tak przyspieszona akcje serca ze chcieli mnie zawiezc do szpitala ale nie zgodzilam sie ... mialam EKG ,,glukoza.. po2 godz bylo OK

 

co mi jest? boje sie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedobrze, niedobrze:( cały czas jestem w szpagatowej sytuacji - czuje że niedługo albo będzie całkiem dobrze, albo z powrotem się cofnę to punktu wyjścia :( taka niepewnośc u mnie trwa już chyba z 4 dzień i nie jest to zbyt przyjemne :( poza tym strasznie bolą mnie nerki :( chociaż to pewnie nie nerki, tylko sobie tak wkręcam, niemmniej jednak coś mnie boli a ja już mam dosyć jak coś mnie boli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly czas sie boje ze mam raka przy miedzy zebrami(bardziej z lewej strony), nie moge przestac o tym myslec!! a dzisiaj tak jakby poczulam ze tam jest jakies zgrubienie!! juz nie wiem co mam robic, mam isc do lekarza? ostatnio jak mnie badala to nic tam nie wyczula wiec nie chce z siebie zrobic idiotki..:( a mnie tam naprawde czasami pokłuwa!!;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×