Skocz do zawartości
Nerwica.com

PIRYBEDYL (Pronoran)


Lord Cappuccino

Czy piribedil pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy piribedil pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      1
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

To jak lekarz nie chce wypisać recepty to można zaryzykować i samodzielnie wypisaćsobie recepte i wypisać lek na 100% mimo żę np. jest refundowany bo to ułatwia sprawe (nie są potrzebne wtedy te kody kreskowe jak i numery recept a nawet pesel pacjenta - nie wiem jak z lekami psychotropowyi itp czy pesel też moze byc nieobecny) http://www.recepta.farmacja.pl/recepty100.html

 

ps. Kolejny powód aby głosować na Kongres Nowej Prawicy Korwina-Mikke bo Pan Janusz wychodząc z założenia że chcącemu nie dzieje się krzywda uważa, że pacjent powinien mieć możliwość kupowania wszelkich leków w aptece bez recepty. To by nawet zmniejszyło kolejki do lekarzy. Ktoś od lat bierze jakiś lek ktory jest na recepte ktora musi wypisać lekarz i przez to zwieksza kolejki do lekarzy, a tak to by sobie poprostu poszedl do apteki jak do sklepu i kupil bez recepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selegilina w moim subiektywnym odczuciu ma "ciekawsze" działanie aniżeli piribedil,być może dlatego że poza prodopaminergicznym działaniem zwiększa także poziom fenyloetyloaminy w mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piribedil stosowałem przez krótki okres czasu, docelowo jako wzmagacz libido. Przez dwa dni brałem po pół tabsa, później po jednej (miałem tylko 5 bodajże). Efektów żadnych nie stwierdziłem, a już na pewno nie w sferze libido. Ale bez wątpienia brałem go zbyt krótko (no i w tamtym okresie libido/siły witalne) kasowała mi paroksetyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po pronoranie nie czułem kompletnie nic. próbowałem jedną dwie nawet trzy tabletki i nic. a może ten lek potrzebuje czasu żeby się rozkręcić?

 

u mnie już ćwierc tabletki , potem pół ostro zawyżało libido i przede wszystkim chęci na sex.

Widocznie każdy ma inaczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ten lek potrzebuje czasu żeby się rozkręcić?

Potrzebuje go tyle że zostaną już z ciebie białe kości, więc osobiście nie polecam czekać :smile:

 

Irytujące są takie prześmiewcze odpowiedzi. Co niby mają wnosić do tematu? Oprócz dowodu na to, że autor jest zgryźliwym dziadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dowodu na to, że autor jest zgryźliwym dziadem.

Nie wiem na co są dowodem, ale pewno masz racje :) natomiast po twoich neurotycznych i patetycznych odpowiedziach i reakcjach w każdym poście widać że jesteś samotną , sfrustrowaną babą , która wchodzi w taki wiek , że juz powoli przygasają nawet teoretyczne szanse na zmiane takiego stanu rzeczy , więc wyzywasz się na wszystkim i wszystkich za swoje życiowe niepowodzenia - nie lubisz sama siebie, a co dopiero innych 8) Dobra psychoanaliza, dobra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfrustrowany kretyn.

No ale zasada jest na forum , że sie nie denerwujemy i nie wyzywamy innych osób XD Bo to wtedy i rozmówca i wszyscy czytający post widzą , że z głowa to co najwyżej średnio, no a już na pewno mogłoby byc lepiej i wtedy to każdy woli omijac taką osobę. Także lucy , take it easy .

Ponadto w ramach bezinteresownej POmocy i bezpłatnej porady (co prawie nigdy nie ma miejsca w dobie kapitalizmu) chciałbym abyś zauważyła błędy w swoim rozumowaniu i wyciągneła na przyszłość zycia wnioski w temacie odróżniania cedzenia złośliwości, prześmiewania kogokolwiek od poczucia humoru lvl: insane , rozumiem że rozmowa pasibrzucha z umierającym z głodu ma małe szanse na powodzenie, ale może spróbuj . Jak dalej lucy bedziesz na takiej napince i wszedzie bedziesz węszyła, że ktoś chce cie osmieszyć (tak jak niby kiedys ja XD) , oszukać, zrobic na złość to się zważysz jak wyjdziesz z domu , no a na pewno czeka cię przyjmowanie do końca życia benzo + SSRI :smile: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ucz mnie człowieku zasad forum, bo jesteś wyjątkowo konfliktowym czlowiekem, nie chodzi o odpowiedzi na moje posty, ale innych osób. Wiecznie ktoś czuje się dotknięty Twoim specyficznym poczuciem humoru. A ja jestem taka, że ujmuję się za ludzmi jeśli uważam, że ktoś ich skrzywdził- również słownie.

Należysz do tego rodzaju osób, które pod pozorem żartów lubią wbijać innym szpile i dowartościowywać swoje nadęte ego. Twoje niby porady są prześmiewcze i cyniczne.

Myslę, że po prostu nie potrafisz wprost napisać komuś swojego zdania ( a według Ciebie każdy jest głupszy od Ciebie) dlatego pod pozorem niewinnych żartów wytykasz innym nieuctwo, ignorancję. A potem zawsze możesz powiedzieć : no co Ty, stary ja tylko żartowałem.

Nie sądzę abyś robił to nieświadomie, ale jeśli tak to może zastanow się nad tym, że ranisz w ten sposób innych. A to forum jest dość specyficzne, są tu ludzie wrażliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piribedil jest fajny ;) ..brałem ok pół roku do GBLa by jak na agonistę rec. D zajął się prolaktyną by HGH mógł szaleć ......

 

Dobrze działa nasennie ; 1-2tab pogryzione i po 10-20min senność ja z automatu.

 

Żsadnych uboków prócz senności nie doświadczyłem tak na nim jak i odstawiając.

 

Aha no i kilka dni temu czytałem posta o Cabaser" ..ktoś wspominał o Bromo .....ale oni jako ag. rec. D przy nim IMO wysiadają w przedbiegach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anhedonia daje mi sie mocno we znaki od momentu kiedy zacząłem brać 15mg escitalopramu,w związku z powyższym dokładam do esci i ami 50 mg piribedilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po agonistach DA wzrasta niestety tolerancja przy długotrwałym stosowaniu.

 

-- 05 lut 2015, 10:48 --

 

Piribedil oprócz agonizmu rec DA 2 i DA3 jest antagonistą receptorów adrenergicznych a2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 lat temu neurolog przepisal mi pronoran. to co sie ze mna stalo jest nie do opisania-mnie nie ma. zyje obok siebie fizycznie jestem ale twor ktory powstal ze mnie i pronoranu jest mi calkiem obcy.jest przerazajacy. pronoran daje zycie i jednoczesnie je zabiera.ostrzegam-mnie nie dano takiej szansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×