Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia ja tez zebrana na obiadowe zakupy, ech dobrze ze mam na później bo ja nie dospana po wczorajszym Rajdzie Rzeszowskim :twisted:

 

Nie chce mi się nawet pomalować a co dopiero jechać, ale to z lenistwa.

Nie myślę żeby to było z lenistwa, myślę że nie za bardzo się czujesz.

 

 

Po co wmawiasz Infinity że sie źle czuje. Czy nie mozna mieć prawa do zwykłego lenia ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ja się wyspałam i dobrze czuję. Nie trzęsie, pewniejsza siebie i olewka na innych więc :great:

czekam na przystanku

 

-- 09 sie 2014, 08:26 --

 

Nie wiem co kupować. Coś na kanapki, powinnam psiakom obroże przeciwpchelną i kosmetyki typu antyperspirant i lakier do włosów ale to za dużo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja już po drugi :roll: Rano ciężko przełknąć ale biorę sporo tabletek, nie wyobrażam sobie nie zjeść a poza tym roztrzęsło by mnie po kawie na czczo. Wróciłam też zjadłam bo od 6 do 12 to sporo czasu i wylatałam po mieście to zgłodniałam.

 

-- 09 sie 2014, 13:07 --

 

Trochę mi wstyd wstać i od razu żreć, ale co mam zrobić :oops: Najpierw zapalam papierosa i to w łóżku. Muszę na leżąco bo inaczej papieros na czczo to w głowie się kołuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, fajnie, miło czytać że znalazłeś coś co lubisz-pracować :D

 

-- 09 sie 2014, 13:11 --

 

Ja nie mogę doczekać się szkoły choć okropnie się boje po tak długiej przerwie. mam spore zaległości w porównaniu do innych, obytych, najpierw trzeba się podszkolić przez te 2 miechy co zostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×