Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Doberman, nie bierzesz psychotropów i jak się czujesz? Nie brakuje ci leków?

Czuję się dobrze. Nie słyszę żadnych głosów, ani nie mam zamiaru do nikogo strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, to jusz od ciebie zalerzy

Boją się że jak będę miał kasę, to się od nich wyprowadzę i nie będą mieli nad kim się znęcać psychicznie.

 

-- 07 sie 2014, 18:25 --

 

Doberman, przecież masz rentę i dajesz na życie :shock:

No tak, daję na życie, ale oni nie chcą w ogóle żebym miał pieniądze, bo wtedy będę się mógł od nich wyprowadzić i nie będą mogli się na mnie wyżywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie brzmi znajomo, u mnie mama też ciągnie ile się da, ale jak zarobię to daje tyle ile chcę bo "na życie" daje regularnie.

 

-- 07 sie 2014, 18:27 --

 

Doberman, pieniądze dobrze abyś miał swoje. Za tym abyś zamieszkał daleko od rodziny też nie jestem bo bez urazy potrzebujesz by ktoś Cię miał na oku.

 

-- 07 sie 2014, 18:30 --

 

Poza tym nie wiem na ile jesteś samodzielny począwszy od podstawowych, poprzez dbanie o zdrowie, do załatwiania różnych spraw urzędowych. Czy jesteś odpowiedzialny i nie narobisz sobie kłopotów czy kredytów czy z prawem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie brzmi znajomo, u mnie mama też ciągnie ile się da, ale jak zarobię to daje tyle ile chcę bo "na życie" daje regularnie.

 

-- 07 sie 2014, 18:27 --

 

Doberman, pieniądze dobrze abyś miał swoje. Za tym abyś zamieszkał daleko od rodziny też nie jestem bo bez urazy potrzebujesz by ktoś Cię miał na oku.

 

-- 07 sie 2014, 18:30 --

 

Poza tym nie wiem na ile jesteś samodzielny począwszy od podstawowych, poprzez dbanie o zdrowie, do załatwiania różnych spraw urzędowych. Czy jesteś odpowiedzialny i nie narobisz sobie kłopotów czy kredytów czy z prawem :?:

Spokojnie, na razie i tak się nie wyprowadzam. Nie pozwolą mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman tak mi przykro... nie daj sobie zepsuc, tak fajnie rozkręconego dnia. Ja bym kasy nie oddała ( Infinity mówi, że dajesz na życie), ale jak słusznie marcin gada, to od ciebie tylko zależy.

Nie dostaną ani grosza więcej. Chociaż jak im nie dam tych pieniędzy, to będą się chcieli na mnie zemścić i wyślą mnie do szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że był zalany i nie wiadomo czy to się ujawni bo może wyjść dopiero za jakiś czas. Póki co wymienili chłodzenie, wyczyścili i nie wyłącza się ale i tak mocno nagrzewa.

Infinity, kup sobie podkładkę chłodzącą pod laptopa. Mi się też przegrzewał i zamówiłam na alledrogo pierwszą lepszą i problem się rozwiązał. Chyba 20zł z przesyłką za nią dałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, miałam podkładkę, nic nie dawała tyle że może lepsza ochrona przed zalaniem ale na to już za późno.

 

-- 07 sie 2014, 18:46 --

 

Niby solidna firma, ale coś mi nie gra że 2 czy 3 miesiące temu czyścili, wymieniali pastę a podziałało tylko na chwilę.

 

-- 07 sie 2014, 18:48 --

 

Z tym że palę przy kompie a popiół leci wszędzie bo to kręcone. Sama wiem że był nieźle zawalony :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×