Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mocne pytanie, rozległy temat. Można by referat napisać ;) W skrócie: myślę, że na takie, które po głębszym przemyśleniu doprowadzą mnie do wniosku, że w gruncie rzeczy ta osoba jest dobra, nie wyrządza nikomu krzywdy, a po prostu zdarzają jej się drobnostki, bo nie ma ideałów. Nie zniósłbym np. podłych, dwulicowych ludzi itp, to dla mnie są przykłady poważnych wad.

 

Jakie cenisz zalety u drugiego człowieka (najbardziej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się szczerze i wprost jak jest naprawdę, jeśli ktoś dalej kłamie mi w żywe oczy i widać to po nim, to mówie co o tym myslę, a jesli ktoś jest bardzo dobrym kłamcą, a dużo takich - niestety mu wierze, moja naiwność nie zna granic...

 

Co daje Ci motywację do pracy nad sobą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motywacją bywa wspomnienie tego jaki byłem kiedyś. Szkoda mi siebie sprzed lat - chłopca, który miał swoje marzenia, ideały (..zabrzmiało :) ).

Motywuje też uświadomienie sobie czego się chce i tego, że tak naprawdę to los jest w naszych rękach i nikt inny za nas nie wyciągnie nas z "kupy" i nie zrealizuje naszych zamierzeń, marzeń. I przy okazji zrozumienie tego, że życie jest jedno i jest krótkie. Warto je dobrze wykorzystać.

Czasem motywują też na zasadzie swego rodzaju współzawodnictwa sukcesy, osiągnięcia innych ludzi.

No a czasem nic nie motywuje :/

 

Moje pytanie:

Masz łaskotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×