Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

ja też mam w normie mam 4,02 cos kolo tego a Norma jest 4,20 a mam podejzenie niedoczynnosci tarczycy,w ogole nadnercza sa wazne jezeli chodzi o stres jutro ide do nowego lekarzs spytam sie o te beta blokery choc mam niskie cisnienie , nie chce brac te antydepresanty bo one ryja organizm a bez lekow man objawy somayczne I cierpie z powodu tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta to mało prawdopodobne, zaczelo sie to poajwiac jak nie chcialem dopuszczac do siebie mysli o o dziewczynie i zrobila sie jakas bariera ze wszystko zostało stłumione, gdzies to tutaj o tym pisze ze to reakcja obronna organizmu ktory w ten sposob izoluje od rzeczywistosci z którą sobie nie potrafi poradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no ja mysle ze to zaburzenie lekowe I obnizony nastroj.do tego prowadzi ja tak mialam I ty pewnie tez . Napisalam tak o tych hormonach zeby je kontroolowac bo te leki ryja układ hormonalny ja tak mialam wlasmie sir o tym

Dowiedzialam niedawno

 

-- 06 sie 2014, 22:04 --

 

sorry ze tak nieskladmie pisze ale z komorki piszemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znow naczytalam sie o schizofrenii i juz panikuje. Mam czasem koszmarne mysli, nie napisze ich, bo wstydzę sie i powodują one u mnie lęk no i juz wkrecam sobie, ze jak ma sie takie mysli, to trzeba mieć schize, bo one są naprawdę pojeb.....no ale mam je od ok kilkunastu lat i przez ten czas chyba ktoś zauważył by ze ze mną coś nie tak :why::why: mam racje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie to próbuje wytlumaczyc.czemu choruje i myślę ze ja zawsze od urodzenia byłam.delikatna i wrażliwa a le zdrowa ale środowisko sresogenne u mnie wywolalo chorobe z ktora byc moze do.konca żUuycia sie bede zmagać

 

-- 06 sie 2014, 22:14 --

 

Ja też czasem mysle ze mam schize tez mam dziwne mysli ale ja mam.to gdzies juz trudno mam schize nic na to nir poradze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znow naczytalam sie o schizofrenii i juz panikuje. Mam czasem koszmarne mysli, nie napisze ich, bo wstydzę sie i powodują one u mnie lęk no i juz wkrecam sobie, ze jak ma sie takie mysli, to trzeba mieć schize, bo one są naprawdę pojeb.....no ale mam je od ok kilkunastu lat i przez ten czas chyba ktoś zauważył by ze ze mną coś nie tak :why::why: mam racje??

są na to testy, kiedyś dostałem lek na schizofrenie bo takie było podejrzenie waśnie przez dziwne myśli ale test to wykluczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2004, neuroleptyk ktory biore w tej dawce ma dzialanie przeciwdepresyjne i pobudzające a nie jak neuroleptyk na schizofrenie, niektore tak dzialaja na odwrot w roznych dawkach

 

-- 06 sie 2014, 21:26 --

 

a co masz wiarygodne, diagnoze psychiatry? jeden powie jedno a drugi co innego

 

-- 06 sie 2014, 21:29 --

 

mozna tak powiedziec ze przestały dzialac albo zaczely źle działać, na jedno wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×