Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

płatny seks to nie dla mnie, szkoda mej kasy na rozmowy za kasę i później możliwy wielomiesięczny dół. Także polecane tu przez wielu załatwienie sprawy przez pójście do burdelu nie zawsze musi przynieść efekt choć wiadomo dla niektórych może to się okazać udane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, pisałeś o tym z rottenem i jeszcze coś pisałeś, że komplementowała Cie jakaś bo jej drink za 100 zł [nie dam głowy uciąc czy ta cena ]postawiłeś. Sama sie chyba udzielałam wtedy i to było zdajsie w tym temacie.Jeszcze pisaliście o tych panienkach z agencji i porównywaliście rozmowa była niezwykle interesująca :lol: . Ty Karol fajny chłopak jesteś tylko nieśmiały. Taki nieoszlifowany diament. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Tobie niczego nie brakuje byś musiał łazić i płacić za seks. Chłopak wielki jak dąb z Ciebie tylko więcej pewności siebie musisz mieć.

 

 

 

Doberman, Ty z kolei musisz się ogarnąć. Inny image i panny będą Twoje. Troszkę fryzure zmień, ciuchy i ten wyraz twarzy" przepraszam, ze żyję".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Doberman, Ty z kolei musisz się ogarnąć. Inny image i panny będą Twoje. Troszkę fryzure zmień, ciuchy i ten wyraz twarzy" przepraszam, ze żyję".

Fryzurę da się zmienić, ciuchy też, ale co począć z wyrazem twarzy, skoro ja już mam taką twarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ale faktycznie byles pijany?

byłem inaczej bym nie poszedł ale tez jakiś megawstawiony też nie.

to powinienes na spokojnie....nie masz zaufanej kumpeli

w celu jakichs wprawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×