Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

Może to dlatego że masz autyzm?

Nie wiem, może. A to coś bardzo złego że mam?

 

Może w związku z upośledzeniem umysłowym potrzebujesz go mniej lub rozładowujesz napięcie w inny sposób.Albo nie myślisz o tym tak jak ktoś bez tej choroby i interesują cię bardziej inne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, wyluzuj... i przestan jechac po Dobermanie

Spokojnie. :smile: Ja sam nie jestem tolerancyjny, więc nie wymagam tolerancji wobec mnie. :smile: Ale dziękuję że się za mną wstawiasz. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, twoja nietolerancja bije obuchem. Ciesze sie ze nie znam cie w rl

 

Ja też.Ale dlaczego nie tolerancja?Przecież napisałem że aseksualizm jest jednak mniejszością co nie znaczy że go nie akceptuję i nie rozumiem.

 

-- 05 sie 2014, 16:19 --

 

Doberman, ale ja jestem tolerancyjna i wymagam tolerancji wobec innych. nie ma za co

 

Powiedz mi co ja takiego złego napisałem? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, jesli czyta to jakas 20 letnia dziewica, to pewnie sie ucieszy ze rowiesnik okresla ją mianem "kaszalota"

20 letnie ładne dziewice zdarzają się jeszcze stosunkowo często a największe kaszaloty to często dupczą się na prawo i lewo bo nic innego nie maja do zaoferowania prócz łatwego seksu, choć też nie chce generalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, jesli czyta to jakas 20 letnia dziewica, to pewnie sie ucieszy ze rowiesnik okresla ją mianem "kaszalota"

 

Większość ładnych panienek które spotkałem co mają ponad 20 lat już nie były bądź nie są dziewicami.Ale wyjątki się zdarzają we wszystkim i tylko potwierdzają regułę.To już zależy jak Ona wygląda mnie już nic do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie są popieprzone czasy, że takie, młode dziewczyny myślą o przyjemnościach, seksie, zabawach. One tylko to mają w głowie, bo im się to podoba.

One nie myślą o obowiązkach, o normalnym życiu, tylko "gdzie by tu się zabawić?". Latają po tych dyskotekach, zadają się z różnymi typkami, a potem znajdują się tacy, którzy tylko wykorzystują takie, głupie i naiwne dziewczyny. Na dyskotece to trzeba uważać, bo tam różne się obraca towarzystwo, a takie dziewczyny i takie typki, to myślą, "że im wszystko wolno".

Ale to błędne myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dyskotece to trzeba uważać, bo tam różne się obraca towarzystwo, a takie dziewczyny i takie typki, to myślą, "że im wszystko wolno".

Ale to błędne myślenie.

Dlatego nie chodzę na dyskoteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie nie potrafią przestrzegać granic, ani zasad. Normalni ludzie muszą mieć świadomość, co im wolno, a co nie i tego się trzymają.

A takie głupki tego nie szanują, nie przestrzegają, dlatego przekraczają granicę, która jest bardzo cienka. Jeżeli ktoś nie widzi tej granicy, no to z nim coś jest nie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie nie potrafią przestrzegać granic, ani zasad. Normalni ludzie muszą mieć świadomość, co im wolno, a co nie i tego się trzymają.

A takie głupki tego nie szanują, nie przestrzegają, dlatego przekraczają granicę, która jest bardzo cienka. Jeżeli ktoś nie widzi tej granicy, no to z nim coś jest nie w porządku.

Tu się z Tobą zgodzę na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, one nie są głupie i naiwne... one wiedzą czego chca i wiedza jak działają na facetow

A jesli seks im sprawia przyjemnosc... dlaczego nie. Jak ktos lubi czekolade to tez ją sobie kupuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, często te granice są przekraczane przez takie, głupie i niemądre dziewczyny, które niewłaściwie postępują.

One sobie nie zdają z tego sprawy, że nie wolno przekraczać granic, że pewnych rzeczy nie wolno robić i trzeba się powstrzymać. One to olewają, na tyle beszczelnie, że stają się wyrafinowane i zdegenerowane.

Przykro to mówić, ale tak się dzieje, a ja nie akceptuję takich dziewczyn. Dla mnie ktoś, bez własnych zasad i granic, nie jest wiele wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, często te granice są przekraczane przez takie, głupie i niemądre dziewczyny, które niewłaściwie postępują.

One sobie nie zdają z tego sprawy, że nie wolno przekraczać granic, że pewnych rzeczy nie wolno robić i trzeba się powstrzymać. One to olewają, na tyle beszczelnie, że stają się wyrafinowane i zdegenerowane.

Przykro to mówić, ale tak się dzieje, a ja nie akceptuję takich dziewczyn. Dla mnie ktoś, bez własnych zasad i granic, nie jest wiele wart.

Nie tylko dziewczyny takie są. Mnóstwo chłopaków też takich jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że takie dziewczyny szukają seksu i to lubią? Ale trafiają na różnych typów, którzy nie zawsze są dla nich mili i w porządku.

Czy uprawianie seksu z gościem, który ma żonę i dzieci, a "na boku" robi takie rzeczy z jakąś małolatą, to jest w porządku? Czy oszukiwanie, kłamanie i wprowadzanie kogoś w błąd też jest w porządku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że takie dziewczyny szukają seksu i to lubią? Ale trafiają na różnych typów, którzy nie zawsze są dla nich mili i w porządku.

Czy uprawianie seksu z gościem, który ma żonę i dzieci, a "na boku" robi takie rzeczy z jakąś małolatą, to jest w porządku? Czy oszukiwanie, kłamanie i wprowadzanie kogoś w błąd też jest w porządku??

Nie, nie jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×