Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity :***********mirunia, Kochana no ciekawam jest jak ten tisercin podziala w wiekszej dawce. Melisana na mnie nie dziala wcale ani nic z ziolowych , jedynie waleriana ale w dawce 2000mg tyle ze mnie zoladek po niej bolal.

 

Cod zis porabiala bedziesz?

 

Ja dostalam wczoraj od koelzanki kilka odlewek perfum miedzy innymi cudnego niszowca Durbano Pink Quartz :105::105::105: Jesooo jakie cudo.

 

http://www.nezdeluxe.pl/2010/10/olivier-durbano-pink-quartz-bardziej.html

 

Tak mi tym nastroj poprawila :))))

 

No i z siostra i przyjaciolka spedzilam wczorajsze po poludnie , krecilysmy z siostra bizuterie i gadalysmy wszytskie trzy podjadajac ciastka i pijac herbatki i kawe , bylo calkiem fajnie tak normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak pilam ta melisane bo ciotka moja zwolenniczka takich mikstur ale nie dziala wcale , za slabe to na takie lęki jak moje.

 

Terapie mam na 11 , niestety aczelo padac a ja na bilety nie mam bo mam bardzo niewiele pieniazkow i myslalam isc na nogach to jakies pol godziny na nogach jest.

Oplacilam prad i gaz z pieniazkow za wizaz ....

 

I czekam na dezycje odnosnie dofinasowania do czynszu :bezradny::bezradny: No i szukam , szukam pracy.

 

 

Tez w lidlu kupuje chemie :mrgreen: i w biedrze takze (mleczko do mycia wanny i umywalki np)

 

lonsdale :papa::papa: witaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ano zaraz wychodze zdomku , bo z tym biodrem to mi sie zle chodzi no ale mus to mus :)

 

Pojde jeszcze pozniej do takiego sklepu po 3 zl bo maja tam zestaw gabek do zmywania za 50 groszy :D a mnie sie gabki wlasnie skonczyly

 

kosmostradaHey :********* kokosow nie zarobilam ale wazne ze mam na rachunki, do maja mialam swiadczenie z Zus ale pozniej mimo orzeczen lekarzy konsultantow ze jestem chora swiadczenia nie dostalam, musze wiec pracy szukac i dorabiac na ile mam sil i moge. Ale ciezko ogromnie , raz ze miewam te francowate lęki i rozne dolegliwosci ze strony nerwicy dwa ze mam zjechany szyjny i wielu rzeczy robic tez nie moge.

 

Jak sie dzis czujesz?

 

Ja juz ubrana , wymalowana , wyperfumowana i zaraz mykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie powinanm pic kawy gorzej mi tak lękowo sie robi

 

-- 05 sie 2014, 10:05 --

 

tosia_j, aaa no idzcie, idzcie, dzis jest pewnie przyjemniej na dworze

 

-- 05 sie 2014, 10:08 --

 

od zawsze marzyłam, zeby byc taka odwazna, niezalezna jak ta babeczka w moim avatarze, nie umiem/ nie umialam nigdy zaakceptowac sibie

porównuje sie z innymi od kiedy pamietam, taka jestem

czytam jak inni sobie radza aja jak zwykle daleko w tyle

nie nadążam...

 

-- 05 sie 2014, 10:38 --

 

mm osobowosc unikającą(lękliwą) nienawidze siebie takiej rozmemłanej, cichej, ofiara losu jak siebie akceptujecie?

 

powiedzcie jk macie mnie dosc, żebym sobie poszła, zawracam Wam głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×