Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dostanę kurwicy z tym nie spaniem :why:

 

-- 04 sie 2014, 01:26 --

 

AddictGirl21, Witaj po dłużej nieobecności kochana :*

Ja wiem,że jak Ci powiem,że będzie lepiej to Cię dobije więc Ci nie powiem.

Ale jesteś tak silną kobietą, nie raz już o tym się przekonałam, że dasz radę i teraz DASZ!!!! DASZ!!!! DASZ!!!!!!!

Myślę o Tobie ciepło, mocno tulę ściskam :) Trzymam za Ciebie kciuki :*

Ja obecnie dostaje szału z powodu nie spania... i szału z powodu posiadania szału, totalny pierdolec w głowie.

Termin do lekarza mama jeszcze ho ho ho... ale pójdę szybciej bo też mój mózg wysiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostanę kurwicy z tym nie spaniem :why:

 

-- 04 sie 2014, 01:26 --

 

AddictGirl21, Witaj po dłużej nieobecności kochana :*

Ja wiem,że jak Ci powiem,że będzie lepiej to Cię dobije więc Ci nie powiem.

Ale jesteś tak silną kobietą, nie raz już o tym się przekonałam, że dasz radę i teraz DASZ!!!! DASZ!!!! DASZ!!!!!!!

Myślę o Tobie ciepło, mocno tulę ściskam :) Trzymam za Ciebie kciuki :*

Ja obecnie dostaje szału z powodu nie spania... i szału z powodu posiadania szału, totalny pierdolec w głowie.

Termin do lekarza mama jeszcze ho ho ho... ale pójdę szybciej bo też mój mózg wysiada

 

Dziękuję Magduś. Jesteś KOCHANA! Szczerze, bez Was to bym chyba zapadła się pod ziemię. Wbrew pozorom to forum i ludzie tu przebywający wnoszą dużo ciepła i pozytywu mimo swych nieszczęsnych stanów...że tak powiem " w grupie siła" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu dół!!! Moja matka Znowu sie czepia!! Mam ich tak serdecznie dosc! Wyliczanie co zrobilam, co zjadlam, co sprzatalam! Szantaż finansowy. Jeszcze tak pół roku, ja tego wszystkiego nie dzwigne :why:

 

W dupe by sobie wsadzili to wychowanie! Jestem juz zmeczona i slaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zrozumiałem, że tak naprawdę, to mi nie pozostało nic innego jak tylko płacić kobiecie. Jestem beznadziejnym, brzydkim, głupim facetem którego nawet baba z dzieckiem nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,czuję się ostatnio sporo lepiej,ale ciągle przygnebia mnie to że marnuje za wiele czasu,nie mogę się skupić na nauce,a nie mam nic innego do roboty,nie mam gdzie iść,nie mam co robić,nie mam nawet pretekstu żeby wyjść z domu.Chciałbym gdzieś pójść,zrobić coś.Troche marnuje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że z powodu jakiejś niechęci, niemocy, coś mi ucieka...

Nie mogę rozgryźć przyczyny tego. Mam ochotę na zmianę, ale gdy już zaplanuję coś, wkarada się zniechęcenie, bezsens ;)

 

Ja w sumie wiem co mnie krępuje.Mieszkam w domu na wakacje,tutaj na wsi nie mam żadnych znajomych,w mieście w sumie też nie ale przynajmniej jest tam co robić,nawet samemu;p

 

Ale ostatnio tak mnie ciągnie do ludzi,żeby gdzieś wyjść że jak się wkurze to pojade sam do klubu,najwyżej przenocuje w akademiku albo cos :twisted:

Ja mam podobnie. Czuję się jak emerytka.

To ja nie,właśnie coś odżyłem.Troche biegam,siłka,rezygnuje z siedzenia na kompie stopniowo,mało się martwie,ogólnie wracam do życia i właśnie zaczynam zauważać jak dużo straciłem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, ja de facto jestem emerytką :roll:, ale chciałabym być jeszcze trochę aktywną osobą, bo potrzebuję tego, ale na chceniu się kończy ;)

 

-- 08 sie 2014, 23:40 --

 

( Dean )^2, ja też muszę ograniczyć siedzenie przed komputerem, bo mało, że kręgosłup męczy się, to i człowiek zamula sie okropnie...

Myśle o tym od dawna i nawet zaczęłam już powoli realizować swój plan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Też bym z przyjemnością ograniczyła siedzenie przed kompem, ale nie mam powodu - moje życie nie istnieje poza sferą wirtualną. Nie mam znajomych, nie mam z kim wyjść, chłopak mieszka za daleko i rzadko się widujemy, nic mnie nie interesuje. To wszystko nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, ja mam Synów, Wnuków, wielu Znajomych, ale nie mam ochoty na spotkania, poza rodzinnymi.

Ludzie mnie męczą, Koleżanki sprzed lat potrafią mówić już tylko o sobie, a ja mam słuchać-nie chcę już tego...

Zawsze byłam dobrym słuchaczem, wspierałam, radziłam.

Chcę jednakczegoś nowego, ciekawego...świat nadal mnie interesuje, jest tyle książek do przeczytania, tyle miejsc interesujących, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym z przyjemnością ograniczyła siedzenie przed kompem, ale nie mam powodu - moje życie nie istnieje poza sferą wirtualną. Nie mam znajomych, nie mam z kim wyjść, chłopak mieszka za daleko i rzadko się widujemy, nic mnie nie interesuje. To wszystko nie ma najmniejszego sensu.

 

Studiujesz,uczysz się gdzieś? Bo przyjmuję że twój roczki to 92.Może z rodziną się gdzieś wybierz.Wyjdź pogadaj na pewno jakieś tam koleżanki masz umów się najwyżej nic z tego nie wyjdzie nic nie tracisz.Możesz zacząć się gdzieś udzielać,jakiś kurs,praca.Zależy jak się czujesz jak w miarę dobrze to cały świat należy do Ciebie wszystko przed Tobą.Mam podobny problem i dwa lata(zakładam patrz wyżej) jestem młodszy.Jednak jak przechodzi deprecha to mam ochotę nadrobić stracony czas i wylogowuję się do życia.Gorzej że przez deprechę wszystko tracę.Ale piękne są tylko chwile... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Chada, z rodziną nigdzie się nie wybiorę, bo nie mamy samochodu. Zresztą gdyby nie ojciec, to prawdopodobnie nie byłoby mnie na tym forum, bo nie miałabym takich problemów. Pisałam, że nie mam żadnych koleżanek i tak jest. Nie mam zupełnie z kim wyjść. A do żadnej pracy się chyba nie nadaję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×