Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ojciec przyszedl do domu to mu pokazal zakrwawiona reke jakbym to conajmniej ja go pogryzla

 

-- 04 sie 2014, 18:36 --

 

Doberman, tak. Jest agresywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrf, proszę tylko monet mi nie wrzucać, same banknoty! Muszę przecież pewne prace remontowe w niebie wykonać, a wiadomo, ile w dzisiejszych czasach to wszystko kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrf, ja tam swoje wiem i w Piekło dla samobójców nie wierzę. Zresztą za mój jakże ascetyczny żywot jakaś nagroda chyba się należy, wieczna najlepiej.

 

-- 4 sie 2014, o 22:29 --

 

monk.2000, chce się Tobie o tak późnej porze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, dobrze słychać ;) małe ale że wzięłam 15 mg mirty i obawiam się o bezbolesne zaśnięcie, boję się jednak zaspać jutro mam terapię i kilka ważnych spraw do załatwienia.

Na dodatek znów grzmi a Zgrywus boi się burzy w nocy ( kojarzy z sylwestrem)

 

-- 04 sie 2014, 22:57 --

 

Czy ktoś widział Ahmę na forum? Nie wiem co u Niej. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa:

 

 

mirunia, Kochana :********** no to jakis dziwny ten lekarz , skoro po jedenej tabletce tisercinu jestes zamulona pold nia i to nie minelo mimo dlugiego czasu stosowania to po dwoch ciezko bedzie funkcjonowac.Lek powinien zmienic a melisane to sobie moglas i bez jego recepty kupic ,, zreszta to nie jest lekarstwo na lęki. Moze pomysl o zmianie lekarza . :bezradny::bezradny::bezradny::bezradny:

 

Napisz czy wzielas te dwie tablety i jak samopoczucie?

 

 

Ja dzis na terapie pedze.

Zaczelam sie pytac juz wszystkich znajomych czy nie slyszeli o jakiejs pracy dla mnie.

 

Nerwy dzis mam , niedobrze mi od wczoraj wieczor bo zas przezywam terapie po dluzszej przerwie.

 

 

 

 

Milego dnia Wszystkim :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×