Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem czepiania się Ferdka, fakt rozmowa w tamtym temacie szła zajebiś-e wesoło ale jednak było pełno offa.

Jest na to paragrafik?Jest i Ferdek się na niego powołuje i ma w tym temacie ( :mrgreen: ) rację.

:time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia.Kestrel odwala tutaj kawał roboty jakby nie patrzeć są na forum inni modzi którzy od dawna nie ingerują w wątki w których się kłocą inni domyslam się że są na forum czasem coś tam zrobią ,ale tutaj chodzi o dyscypline i porządek jaka była kiedyś.Jest tutaj wystarczająco Administracji by mogł być porządek pytanie ilu tak naprawdę chociaż czasem się w to rzetelnie angażuje?To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia

Off-topy się zdarzają, zdarzały i będą zdarzać , nie da się często zboczyć z głównego tematu ,,, i nie ma w tym aż takiej tragedii . Jak Cię ranią of-topy możesz je pominąć i szukać dalej czegoś co Cię interesuje .

A kłótnie ? A co w tym złego , ludzie się nawet w kochających małżeństwach kłócą , wyzywają ,,, i w końcu uspokajają i godzą. To jest namiętność , chciała bys żeby wszyscy lizali się po dupie i sobie przyklaskiwali ? Inna sprawa to większość z nas tutaj ma skrzywioną , poranioną psychikę , więc wcale mnie to nie dziwi ,że ludzie się kłócą . Gorzej jak się obrażają wyzywając się obelgami .

Kestrel odwala tutaj kawał roboty

Zapewne ,,, ale czemu od razu dał mi wczoraj Ostrzeżenie pisemne , a nie słowne ? Od razu piaskiem po oczach . Profesjonalizm , wiadomo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia.Kestrel odwala tutaj kawał roboty jakby nie patrzeć są na forum inni modzi którzy od dawna nie ingerują w wątki w których się kłocą inni domyslam się że są na forum czasem coś tam zrobią ,ale tutaj chodzi o dyscypline i porządek jaka była kiedyś.Jest tutaj wystarczająco Administracji by mogł być porządek pytanie ilu tak naprawdę chociaż czasem się w to rzetelnie angażuje?To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat.

zgadzam się z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia.Kestrel odwala tutaj kawał roboty jakby nie patrzeć są na forum inni modzi którzy od dawna nie ingerują w wątki w których się kłocą inni domyslam się że są na forum czasem coś tam zrobią ,ale tutaj chodzi o dyscypline i porządek jaka była kiedyś.Jest tutaj wystarczająco Administracji by mogł być porządek pytanie ilu tak naprawdę chociaż czasem się w to rzetelnie angażuje?To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat.

 

Dyscyplina i porządek w nadmiarze prowadzi do zafałszowania rzeczywistości, tworzy sie plastik. ja tam lubie troche orzywczej spontaniczności i uważam że moderatorzy bardzo dobrze robią pozwalając na troche więcej luzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia.Kestrel odwala tutaj kawał roboty jakby nie patrzeć są na forum inni modzi którzy od dawna nie ingerują w wątki w których się kłocą inni domyslam się że są na forum czasem coś tam zrobią ,ale tutaj chodzi o dyscypline i porządek jaka była kiedyś.Jest tutaj wystarczająco Administracji by mogł być porządek pytanie ilu tak naprawdę chociaż czasem się w to rzetelnie angażuje?To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat.

 

Dyscyplina i porządek w nadmiarze prowadzi do zafałszowania rzeczywistości, tworzy sie plastik. ja tam lubie troche orzywczej spontaniczności i uważam że moderatorzy bardzo dobrze robią pozwalając na troche więcej luzu.

Zgadzam się i nie widzę większego problemu. Potem moderacja i tak ładnie sprząta takie wątki-śmieciowe do kosza. Jest cool ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy pracę modów oceniam bardzo pozytywnie. Patrząc na ilość tworzonych, przez niektóre niereformowalne osoby, OT-ów utrudniających innym poruszanie się po działach tematycznych , to wręcz podziwiam za cierpliwość.

Współczuję natomiast , że nie mają w swoim gronie jakiegoś hakera, bo te systematycznie uwidaczniane pedofilskie treści mogą wielu nowych użytkowników odstraszać/zniesmaczyć. Nie mówiąc już o tych userach, którzy sami w dzieciństwie byli molestowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel

Jeszcze tak k'woli sprostowania swojej wypowiedzi (jak to się mawia w Sejmie :D - A to bardzo proszę Panie forumowy pośle :lol: ) Przydałby się taki jedno-dniowy Marszałek Forumowych obrad oraz coś na styl Konwentu Seniorów (moderatorzy + przedstawiciel forum + psycholog - tak żeby każdy miał swoje przedstawicielstwo :yeah: ) Ciekawie by to wyglądało :D Ale tak mówiąc poważnie to osobiście nie mam raczej większych zastrzeżeń ze swojej strony co do moderacji bo nawet ostatnio któryś z moderatorów odniósł się pozytywnie co do moich zastrzeżeń w temacie o prawiczkach BIS że tak powiem :P i wywalił go do kosza i SŁUSZNIE i chwała za to. :tel2: Jednak podczas swojego pobytu tutaj odnosiłem czasem wrażenie, że moderacja (przynajmniej w tym miesiącu ;) )jakoś nieszczególnie interesowała się tematyką forum bo np jakiś czas temu jak wymienialiśmy sobie z koleżanką zwyczajne, zwykłę poglądy o samobójstwie jej znajomego to nie wiedzieć czemu moderator uznał, że zaczynamy na siebie najeżdżać. Ja nie odniosłem wtedy trakiego wrażenia i chyba forumowa koleżanka też NIE. Za to myślę, że moderator niejako na wyrost przejął się naszą dyskusją. :smile: Czyli zareagował wtedy kiedy nie trzeba a nie reaguje wtedy kiedy naprawdę by się zdało. Ale OK No każdy z nas ma inną percepcję oceny rozmów wedle własnych norm moralnych i pewnie ja bym sam moderował inaczej i zwracał uwagi na inne aspekty dyskusji, ;)

A co do tego forum to podtrzymuję zdanie, że raczej daje ono niewiele choć znalazło się parę osób, które przejęły się moim losem i za to dziękuję i jestem wdzięczny ale generalnie chodzenie po forum jest o tyle marnotrastwem czasu, że człowiek zamiast skupiać się na wcielaniu w życiu przemyśleń płynących z tego forum to wikła się jak ja na 100 postów w jakiejś inne dyskusje nie mające związku z własną osobą. Choć część tych postów nabiłem sobie z faktu, ze sam chciałem podtrzymać kogoś na duchu, może doradzić coś mądrego wedle mojego przekonania? A o marnotrastwie czasu to miałem na myśli tematy off-topowe typu "Zadaj komuś pytanie", "Brazylia2014" (choć tu akurat tym sportem się interesie a przynajmniej oglądam ważniejsze mecze LM oraz MŚ i ME ;), polityka, itd. Wszystko to co nie wiąże się z rozwiązywaniem trudności życiowych. Nie uznam przecież za marnotrastwo rozmów o chorobach, o życiu, itp.

Tak więc nie chciałem nikogo z moderacji urazić a napisać pewne swoje przemyślenia, że wg mojej oceny (być może trochę błędnej) moderacja jest czasem mało widoczna na forum. Ja wiem, że wy to robicie społecznie i chwała wam za to :great:, że wam się chce. Czasem może używam dość ostrego języka ale jakiś poważnych zastrzeżeń to ja do was nie mam. Kiedy trza było to kiedyś tam nawet moderator usunął mojego posta na moją prośbę dość szybko. :tel2:

 

-- 18 cze 2014, 15:54 --

 

Ps Przez pisanie tego posta zapomniałem CAŁKIEM o PRANIU w PRALCE. :P Na szczęście przebiegło pomyślnie a miałem kontrolować czy dość giętki wąż nie zsunął się przywiązany do wanny. :P A wgl to tematyka tego forum jednak z racji swojej istoty jest przybijając ale trudno się dziwić zę tak jest w miejscu o ludzkich kłopotach czy nawet tragediach. Czasem czuję się jakby uczestnikiem programu "Uwaga" lub materiału społecznego w "Dniu po dniu" czy tam "Interwencji". :P Ciężka to ogólnie tematyka dlatego bardziej lubię pisywać na forach swoich zainteresowań, gdzie jednak czuję się bardziej zrelaksowany. :smile: Wgl nadmierne siedzenie w necie zabiera niepotrzebnie czas (zwłaszcza latem jak jest tyle fajniejszych rzeczy do robienia) i z tym walczę u siebie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zostałem pomówiony i zaatakowany a akcie urojeniowo-paranoidalnego zaburzenia myślenia przez Arhol o to że niby zakładam jakieś multi-konta, i że niby ma "mnie dość" i etc. Zostałęm zbanowany. Otóż nigdy nie zakładałem żadnych multi, ani innych wynalazków, ba, wyżej wymieniony jest moderatorem więc ma dostęp do IP i może to wszystko sprawdzić. Jakież bylo moje zdziwienie gdy wbijam do tematu gdzie jestem obrażany przez jakiegoś trolla krul! i elegancko wnoszę aby zamkneli temat tego prowokatora bo ciągle skacze i prowokuje ludzie na czacie, a tu nagle Arhol z ryjem że niby ja "zakładam multi-konta" "zmieniam IP" to tamto sramto i inne urojenia, pomówienia, nie sprawdzone i nie udowodnione, nosz kurde, czy to przystoi takiemu forum jak to, gzie są tysiące zarejestrowanych, aby moderator targany swoją paranoją urządzał tutaj jakieś "polowanie na czarownice" oskarżając na prawo lewo o jakieś multi. Ludzie...

 

Ja rozumiem że on może być zaburzony, może mieć paranoiczą podejrzliwość - bo taka jest natura jego choroby, ale żeby wykorzystywał swoje funkcje do takich politowania godnych akcji??? Bądźmy poważni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie oskarżałem cię o zakładanie multikont,Banowany byłeś i będziesz tylko i wyłącznie z powodu zadymiarstwa i chamstwa,którym się wykazałeś pierw "jadąc" po Ahmie kilka dni temu,następnie prowokując i przezbywając się z "Krulem !" czyli obecnym Tomciem Nerwicą,będąc głuchym na uwagi moje i reszty moderatorów,jeśli nie potrafisz zachować kultury osobistej,to przykro mi,ale nie będę tolerował chamstwa na forum.

"Próbek" twojej kultury osobistej i pieniactwa mamy na forum "na pęczki".

Jeśli nie potrafisz się zachować,nie będzie tu dla ciebie miejsca,obecnie też możesz się logować i sadzić głupoty,tylko i wyłącznie przez wadliwy system forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konsekwencje wobec 2 pana też będą wyciągnięte,jedną jest OST.

Przecież tego fajfusa, to się powinno dożywotnio wyj.ebać, a mi dać nagrodę za lokalizowanie chwastów :D

a co to jest? I tu widać twoje schematyczne, stereotypowe myślenie i zauważanie tylko wycinka rzeczywistości. Cały czas jestem prowokowany przez tego pajaca, a ty zauważasz tylko skutek tego jak na zaczepki odpowiem i twierdzisz że za to należą mi sie bany. Nie widzisz kontektu - jestem obrażany a jak odpowiem to mi sie dostaje. Na prawdę nie nadajesz się na moderatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj dostaliście blokady,mimo to jeden ban "nie pomógł" i nadal nie potraficie sobie dać siana.

2 strona przynajmniej przyznała że zachowuje i zachowała się jak burak, u ciebie nie widzę jakichkolwiek oznak "poprawy".

Zapewne minie parę dni i znów będzie można ujrzeć kilka "kwiatków" twojego autorstwa.

 

Jeśli zaś moja praca czy postępowanie ci się nie podoba,pisz do administracji (czerwoni userzy),może oni będą tolerować twoje pieniactwo i chamstwo i "poklepią po głowie",z mojej strony nie licz na tolerancję chamstwa wszelakiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×